Lady GaGa на сніданок п'є пиво і заїдає "Снікерсом"

Співачка Lady GaGa погано харчується, через що немає сил, аби співати на концертах.

Lady GaGa / Фото: cosmopolitan.com
 Співачка Lady GaGa три роки без перерви подорожує світом. Виснажливий гастрольний графік довів співачку до виснаження. Через погане самопочуття Леді Гага вже скасувала кілька концертів, а в Новій Зеландії вона ледве знайшла сили, щоб вийти на сцену.

Причина такого самопочуття в харчуванні Гаги. За останні чотири тижні співачка втратила кілька кілограмів. Отже, що їсть Леді Гага: на сніданок вона випиває баночку пива "Ред Бул" (112 кілокалорій), а ввечері з'їдає шоколадний батончик "Снікерс" (305 калорій).

Щоб придушити хронічні болі в шлунку, Леді Гага змушена постійно приймати пігулки. Як зізналася співачка, вона проходила обстеження в лікарні. Вона хотіла знати, чи в неї немає захворювання, при якому клітини антитіл розмножуються швидше здорових клітин: в результаті такої боротьби організм швидко виснажується.

Від цієї хвороби в молодому віці померла її тітка Іоанна, і Леді Гага дуже стурбована, що захворювання, при якому вражаються внутрішні органи і шкіра, передалося їй у спадок. Однак результати обстеження співачка вирішила не оголошувати, щоб не турбувати нікого з близьких.

Читайте також:

Lady GaGa косить під Мадонну

З Lady Gaga насміхались в школі

Lady GaGa збожеволіла та страждає на безсоння

Повʼязані теми:

Наступна публікація