Жан-Поль Готьє пошиє для Ксенії Собчак ексклюзивну сукню

Телеведуча Ксенія Собчак домовилась із французьким модельєром Жан-Полем Готьє про те, що він створить для неї  сукню.

 Творець найвідомішої нижньої білизни в історії поп-культури - французький чарівник моди Жан-Поль Готьє в Москві домовився про створення ексклюзивної сукні для столичної світської левиці Ксенії Собчак. А судячи зі зміна які відбулися в житті Ксенії Анатоліївни останнім часом, вбрання від Готьє цілком може стати весільним.

Зустріч Собчак і Готьє, який приїхав до Росії для участі у фестивалі "Черешневий ліс", пройшла на літній веранді московського ресторану з видом на Красну площу. Компанія покуштувала пасту, салати і свіжі ягоди - полуницю, ожину і малину. Під час трапези світська левиця інтерв'ювала Готьє.

"Після мого показу будь-який покупець зможе розробити одяг за власним проектом, який потім пошиють наші фахівці, - говорить Жан-Поль. - Після цього людина стає володарем унікального вбрання від Готьє".

Природно, повз таку привабливу пропозицію заповзятлива любителька елітних модних марок Собчак пройти не змогла, домовившись про співпрацю з дизайнером "не відходячи від каси".

"Почастішали розмови про майбутнє весілля телеведучої з партнером по "Танцях з зірками" Євгеном Папунаішвілі, її інтерес до ексклюзивних вбрань стає цілком нормальним", - жартівливо зауважив один з присутніх.

Після обіду знаменитий дизайнер прогулявся Красною площею під руку з Собчак, потім оцінив асортимент головного універсального магазину Москви. Французу великодушно подарували шкіряну куртку з написом Russia. Готьє на радощах відправився в елітний гастроном і спробував російського томатного лимонаду.

"Я був у Росії п'ять років тому, - згадує Готьє. - З тих пір Москва так змінилася, що я її, можна сказати, не впізнав. Це велика країна, де мене відразу відвідує натхнення. Після відвідин Росії в моїх колекціях ви могли побачити і російські мотиви. Взагалі я думаю, мені треба було б залишитися тут місяців на два - набратися творчих сил".

Читайте також:

Через борги Ксенії Собчак довелось віддати свій Mercedes

Ксенія Собчак влаштувала еротичне шоу

Ксенія Собчак стала продавцем мобільних телефонів

Повʼязані теми:

Наступна публікація