Через борги Ксенії Собчак довелось віддати свій Mercedes

Телеведуча Ксенія Собчак змушена була розпрощатись з одним зі своїх автомобілів через те, що вона винна багато грошей.

Через борги Ксенії Собчак довелось віддати свій Mercedes
Світська левиця Ксенія Собчак розлучилася з автомобілем представницького класу, який їй подарував колишній наречений, щоб розрахуватися з боргами.

Близько року тому Собчак взяла в борг на відкриття власної справи 2,5 мільйона рублів у свого знайомого, письменника Сергія Мінаєва. Але вчасно Ксенія не змогла або не захотіла повертати гроші - вона вважала за краще розлучитися з подарунком свого колишнього нареченого Олександра Шустеровича. Ксенія віддала Сергію Mercedes вишневого кольору.

"Так, це дійсно так, - підтвердив Сергій Мінаєв. - Тепер я їжджу на автомобілі Собчак".

"У мене одна машина - A8, вона мене абсолютно влаштовує. Хоча так, Bentley у мене теж є, на ній я можу влітку виїжджати на особливі заходи", - прокоментувала Собчак.

Андрій Малахов подарував Ксенії Собчак Audi А8 / Фото: Life.ru
До цього в автопарку телеведучої знаходилися три авто - вишневий Mercedes, блакитний Bentley і Audi А8, яку їй подарував минулого року Андрій Малахов.

Ксенія від свого друга Андрія вже не вперше отримує дорогі подарунки. Вперше Андрій їй подарував шикарну каблучку, яка спочатку призначалася для його нареченої. Рік тому у Андрія було нове серйозне романтичне захоплення. Тоді він зізнався Ксюші, що одружується із цією дівчиною. А Собчак не повірила другу: "Я йому тоді сказала: "Не вірю! Ти занадто любиш своє холостяцьке життя! Давай посперечаємося?"

Ксюша й Андрій тоді посперечалися, що протягом року Малахов не одружиться. Той, хто програв, за умовами, повинен був подарувати переможцю машину. Рік пройшов, Андрій не одружився, а Ксенія стала власницею новенького автомобіля Audi вартістю 100 тисяч євро.

"Я йому подзвонила, нагадала про нашу суперечку. Через пару днів він запросив мене попити кави в "Останкіно", - розповіла Ксюша. - На вулиці мене чекала прекрасна золотиста машинка, перев'язана красивою стрічкою".

Читайте також:

Ксенія Собчак влаштувала еротичне шоу

Ксенія Собчак вклала мільйон доларів у мобільний бізнес

Малахов одружиться із Ксенією Собчак через 10 років

Повʼязані теми:

Наступна публікація