Бойфренд Мадонни виступив на ювілеї програми "Світське життя"

Програма "Світське життя" з Катериною Осадчою відзначила ювілей – 5 років в ефірі. На закритому заході з цієї нагоди зібрався столичний джет-сет та знаменитості.

Бойфренд Мадонни виступив на ювілеї програми "Світське життя"
10 червня у Ботанічному саду імені М. Гришка розгорнулося телегенічне свято капелюшків: вечірка у форматі Garden Party з нагоди 5-річного ювілею програми "Світське життя" з Катериною Осадчою. Дрес-кодом для запрошених стали головні убори.

Привітати Катерину Осадчу на "капелюшкову вечірку" прийшли співачки Гайтана, Таїсія Повалій, Світлана Лобода, Анастасія Приходько, художники Ілля Чичкан та Марія Шубіна, хореограф Дмитро Дікусар, акторка Ольга Сумська, футболіст Віталій Рева з дружиною Оленою, дружина Олександра Шовковського Ольга Альонова та дружина народного депутата Миколи Катеринчука Анастасія Катеринчук, заступник київського міського голови Віталій Журавський та його похресниця – "Міс Україна 2008" Ірина Журавська, "Міс Україна Всесвіт 2009" Анна  Пославська, всесвітньовідома супермодель Наталя Гоций, організатори Українського тижня моди Ірина Данилевська та Володимир Нечипорук, дизайнери Ірина Каравай та Олексій Залевський, власниці модельних агенцій Влада Литовченко та Наталя Надточей, вагітна письменниця Ірена Карпа, музикант Дмитро Шуров та багато інших представників столичного бомонду.  

На терасі витких рослин Національного ботанічного саду розквітла мальовнича галявина: з білими шатрами, зеленими газонами, пелюстками червоних троянд та червоним килимом.  

Головним героєм вечора став спеціальний гість "Світського життя": бразильський манекенник, найгарячіший джетсеттер планети, секс-символ сучасності та бойфренд Мадонни Ісус Лус. Для гостей вечірки він відіграв гарячий діджей-сет, який завершив хітом своєї коханої Celebration (саме в цьому кліпі Мадонни Ісус знімався в ролі діджея).

Спеціальний ювілейний випуск програми "Світське життя", що включатиме телеверсію гала-вечірки, вийде в ефір 13 червня о 22:35 на каналі "1+1".

Святкування 5-річчя телепроекту не обмежиться лише закритою вечіркою для героїв програми. Катя Осадча вирушає у тур найбільшими містами України, де відбудуться найпрестижніші світські раути, що мають на меті принести в регіони України правила і традиції світової світської культури.

Наступні вечірки "Світського життя” відбудуться в Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Донецьку та Харкові.

Читайте також:

"1+1" покаже "Секс і місто з Катериною Осадчою"

Катя Осадча вразила британців вороною на голові

Мадонна заборонила Ісус Лусу пити і дивитися на дівчат

Бойфренд Мадонни виступив на ювілеї програми "Світське життя"

Бойфренд Мадонни виступив на ювілеї програми "Світське життя"

Повʼязані теми:

Наступна публікація