Мадонна заборонила Ісус Лусу пити і дивитися на дівчат

Співачка Мадонна так любить свого Ісуса, що починає його контролювати. Лус майже не розважається з друзями, а все більше часу проводить із дітьми Мадонни.

Коханець поп-королеви Мадонни допомагає їй почуватися молодшою. Схоже, у Ісуса Луса та співачки Мадонни знову запанував мир. Протягом цього року вони кілька разів сходилися і розходилися, але зрозуміли, що навряд чи зможуть один без одного.

Як розповідають друзі зіркової пари, завдяки Ісусу Мадонна почувається молодшою. При цьому Ісус в цих відносинах намагається грати роль старшого брата або навіть батька. 

"Він дуже милий і любить спілкуватися з людьми, проте зараз у нього вузьке коло знайомих, - розповіло джерело. - Наприклад, коли Ісус у ролі діджея виступав у Монреалі, він тусувався з трьома друзями, і вони вечеряли на самоті, в той час як Лус був зайнятий роботою".

Зараз манекеннику подобається найбільше поводитись як дбайливий чоловік, і він багато часу проводить з дітьми Мадонни. Коли Ісус на публіці, то уникає навіть поглядів на інших жінок - поспілкувавшись з дамою п'ять хвилин, він звичайно чемно вибачається і відходить. Він також практично перестав вживати спиртне і може тільки зрідка дозволити собі стаканчик пива. Як жартують друзі Ісуса, Мадонна виховала його по повній програмі, і навіть коли її немає поруч, хлопчина весь час у напрузі - адже очі і вуха є всюди. 

Читайте також:

Мадонна запустила власну модну лінію MG Icon

Мадонна і Джей Ло посварилися через кухаря

Мадонна взялась за кар'єру коханого Ісуса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: