Анджеліна Джолі стала обличчям Louis Vuitton

Голлівудська зірка Анджеліна Джолі стала обличчям Louis Vuitton. За рекламну кампанію акторці заплатять 10 мільйонів доларів.

Нова рекламна кампанія Louis Vuitton буде цікавою - ще б пак, обличчям знаменитого бренду стала актриса Анджеліна Джолі. Енджі вже підписала вигідну угоду.

Кампанія буде виключно друкованою, тобто, в рекламних роликах ми Джолі не побачимо. Втім, цілком ймовірно, споживачам буде достатньо і фото. Вони, до речі, звичайно ж, будуть поширюватися в багатьох країнах світу. Старт кампанії заплановано на прийдешнє літо.

Джерело, знайоме з угодою Анджеліни і французького модного гіганта, повідомляє, що актрисі заплатять "щось близько 10 мільйонів доларів" (за іншими даними - сума становить шість мільйонів). Якщо це правда, договір стане чи не найприбутковішим рекламним контрактом в її багаторічній кар'єрі. До Енджі французьку марку вже рекламували такі світові зірки як Мадонна і Дженніфер Лопес.

Нагадаємо, що Джолі довгий час була обличчям кампаній марки St. John, а потім взялася за створення власної ювелірної лінії.

Читайте також:

Спокуслива Анджеліна Джолі знялась для Vogue US

Джолі хочуть позбавити статусу посла доброї волі

Джолі вважає Джонні Деппа сексуальнішим за Бреда Пітта

Повʼязані теми:

Наступна публікація