"Голос країни" стартував із часткою 26,7%

У неділю, 22 травня, на телеканалі "1+1" стартував грандіозний вокальний проект "Голос країни". Частка першого епізоду становила 26,7% (18-54, вся Україна).

У першому епізоді зіркові тренери -  Діана Арбєніна, Руслана Лижичко, Олександр Пономарьов та Стас П'єха – оцінювали перших 18 вокалістів, обраних на сліпі прослуховування. Діана взяла у свою команду 4 вокалістів, Руслана – трьох, Олександр та Стас – по два вокалісти.

Зіркових тренерів вразив голос Андрія Сухарьова, який заспівав пісню Алли Пугачьової, та голос Наталі Гордієнко – до дівчини повернулися усі чотири зіркових тренери. А найбільшим розчаруванням тренерів стало те, що вони не впізнали голос Антоніни Матвієнко – доньки Ніни Матвієнко - та не обрали її до своїх команд.

Учасники, обрані тренерами у першому епізоді "Голосу країни", потрапляють до наступного етапу, де кожен тренер відправлятиме на "ринг" двох вокалістів своєї команди для змагання один на один. У результаті цього етапу, у кожній команді залишиться по 6 вокалістів, які сольно змагатимуться за головний приз у прямому ефірі. Головний приз "Голосу країни" - контракт із найбільшою рекординговою компанією світу Universal Music Group.

Шоу "Голос країни" виходитиме на телеканалі "1+1" щонеділі, о 20:00.

Шоу триватиме 17 тижнів, протягом всього літа.

Більше інформації на сайті проекту "Голос країни".

Читайте також:

"Голос країни" стартував в ефірі!

1+1 вийшов у фінал PROMAXDBA WORLD GOLD

Іларіон Павлюк став членом журі 63-ї телевізійної премії "Еммі" (Emmy Award)

 


Повʼязані теми:

Наступна публікація