"Голос країни" стартував в ефірі!

"Голос країни" стартував в ефірі!

Водночас із запуском телевізійного проекту у мережі з'явився сайт goloskrainy.tv.

На глядачів каналу "1+1" чекає 17 тижнів наймасштабнішого вокального шоу країни.

Сьогодні глядачі нарешті дізнаються імена перших десяти учасників проекту "Голос країни", побачать і, головне, почують, які таланти Костянтин Меладзе відібрав на першому етапі кастингу. Нагадаємо, що на етапі сліпих прослуховувань чотири зіркові тренери відберуть 56 учасників, яким потім будуть допомагати у наступних змаганнях.

Водночас із запуском телевізійного проекту у мережі з'явився сайт goloskrainy.tv. На ньому незабаром можна буде подивитися відео телевізійного ефіру. Крім того, користувачі матимуть змогу ближче познайомитися з учасниками у їхніх особистих профайлах. На цих сторінках будуть зібрані всі відео, фото та новини, що стосуються того чи іншого учасника.

На goloskrainy.tv глядачі зможуть прочитати і побачити те, що не увійшло до ефірної версії – відверті емоції учасників та фотографії з-за лаштунків незабаром з'являться у мережі.

Окрім того, вперше на українському телебаченні паралельно із телевізійними ефірами знімається окреме Інтернет-шоу "3G-Репортер". На першому етапі воно буде виходити у форматі спеціальних випусків новин про те, що відбувається на зйомках шоу із його учасниками. На етапі прямих ефірів репортажі доповняться он-лайн трансляцією із-за лаштунків.

Обирайте своїх улюблених талантів та підтримуйте їх у коментарях на сайті сайт goloskrainy.tv


Читайте також:

"Голос країни": до запуску залишилося 4 дні!

Ведучим шоу "Голос країни" буде Андрій Доманський

Олександр Ткаченко готує програму tkachenko.ua

Повʼязані теми:

Наступна публікація