"Голос країни": до запуску залишилося 4 дні!

"Голос країни": до запуску залишилося 4 дні!

Вони обрали серед 150 учасників 56 справжніх талантів.

Цієї неділі на каналі "1+1" стартує масштабне вокальне шоу.

Канал "1+1" запускає проект, якому ще не було аналогів в Україні. Особливість "Голосу країни" в тому, що участь в шоу гарантує лише винятковий талант і високий професійний рівень вокалу. Зовнішність та вік учасників не має значення, адже вся увага прикута до ГОЛОСУ.

На перший етап кастингу - коли вокалістам потрібно було надіслати свій демо-запис на суд Костянтина Меладзе - надійшло більше 5 000 заявок. Серед них музичний продюсер проекту обрав 150, які пройшли до наступного етапу - сліпі прослуховування. Серед цих учасників чотири зіркові тренери обрали 56 осіб.

На другому етапі проекту, коли на сцену виходитиме одразу два учасника і відбуватиметься справжній музичний поєдинок, у кожного тренера з'явиться команда помічників - dream-team: дві людини, які допомагають коучу приймати рішення. Це ті люди, які свого часу допомогли самому тренерові стати зіркою. Це можуть бути хореографи, композитори, продюсери, зірки.

Нагадаємо, що ведучим шоу став Андрій Доманський, а на етапі прямих ефірів до нього приєднається співведуча, особа якої поки тримається в таємниці.

Всього проект триватиме протягом 17 тижнів. Перший ефір відбудеться вже цієї неділі о 20.00.

Читайте також:

У проекту "Голос країни" буде он-лайн шоу із-за лаштунків

Прем’єра "Голосу країни" на "1+1" відбудеться 22 травня

Головний приз "Голосу країни" на 1+1 – контракт із Universal Music Group

Повʼязані теми:

Наступна публікація