Костянтин Меладзе буде музичним продюсером проекту "Голос країни"

Костянтин Меладзе буде музичним продюсером проекту "Голос країни"

Незабаром відбудеться прем'єра шоу "Голос країни" на телеканалі 1+1.

До команди вокального шоу телеканалу "1+1" приєднався найуспішніший продюсер в СНД - Костянтин Меладзе.

Констянтин Меладзе візьме учать у першому етапі кастингу голосів, а в подальшому буде підбирати репертуар для учасників, займатися аранжуванням і всім музичним контентом.

За словами Костянтина, його дуже зацікавив формат "Голос країни", тому що він простий і суворий: "Тут найголовніше: чи вміє людина співати, чи талановита вона у музичному плані. Немає жодних обмежень - ні за зовнішнім виглядом, ні за будь-яким іншим професійними якостями", - розповідає Меладзе.

Ірина Іонова, продюсер шоу "Голос країни", розповіла: "Нашим майбутнім учасникам пощастило - вони будуть працювати з найталановитішою та найкомпетентнішою людиною в цій галузі. Костянтин з великим ентузіазмом починає роботу з нами, і ми раді вітати його в команді!".

Нагадаємо, незабаром відбудеться прем'єра шоу "Голос країни" на телеканалі 1+1. Це – масштабний та професійний український телепроект. "Голос країни" - не традиційне талант-шоу, тут не буде кумедних номерів і смішних учасників.

У цьому проекті важливі тільки вокальні дані, тому попередній кастинг проходить і серед професійних вокалістів.

Після першого етапу кастингів з учасниками починають працювати 4 коучі - зірки першої величини в певних музичних жанрах - які будуть допомагати і розвивати свої команди. У "Голосі країни" коучі ставляться до учасників шоу як до колег, вокалістів не будуть змушувати змінюватися. Команди будуть працювати разом для відточування вокальних даних кожного.

Костянтин Меладзе - продюсер, композитор, аранжувальник. Костянтин продюсує гурти "Інь-Ян" і "ВІА Гра", Вєру Брежнєву, а також свого брата, популярного виконавця Валерія Меладзе.

Кастинг на участь в шоу "Голос країни" триває. Детальна інформація на сайті  http://golos.1plus1.ua.

Читайте також:

Прем’єра "Мій зможе" на 1+1 взяла частку 19,7%

"1+1" починає кастинг учасниць "Від пацанки до панянки-2"

1+1 розпочинає третій сезон проекту "Міняю жінку"

Повʼязані теми:

Наступна публікація