Прем’єра "Мій зможе" на 1+1 взяла частку 19,7%

Прем’єра "Мій  зможе" на 1+1 взяла частку 19,7%

Перші переможці шоу "Мій зможе" - Олексій та Анна

Вчора, 13 лютого, на "1+1"  пройшла прем’єра нового ігрового шоу "Мій зможе". Частка першого епізоду склала 19,7% (18-54, вся Україна).

Ведучі програми, Андрій Доманський та Вєра Брежнєва, відзначили, що це один з найцікавіших проектів, у якому їм довелося взяти участь. Учасниками першої гри стали пари з різних куточків України, а одна пара заради участі навіть приїхала з Росії.

До початку гри всі були впевнені у своїх силах та вірили у перемогу. Чоловіки виголошували зізнання у коханні, та переконували, що ладні подолати всі перепони на шляху до головного призу. Однак подальший перебіг подій показав: хто має піти, а чиї стосунки заслуговують на винагороду в розмірі 50 тисяч гривень.

Гра почалася, чоловіки зайняли свої місця у скляних звукоізольованих колбах, а жінки зручно влаштувалися за столом разом із круп’є - Вєрою Брежнєвою. Вони робили ставки на своїх чоловіків, яким доводилося виконувати складні, а часом й небезпечні завдання, наприклад, поїдання гострого перця-чілі. Переможцю цього конкурсу - Емілю – вдалося з’їсти аж чотири перця-чілі за 10 секунд.

Адреналін вирував на знімальному майданчику. Глядачі настільки захопились, що постійно намагалися допомагати учасникам і гучними оплесками, і підказками під час виконання завдань. Олексію заради перемоги довелося розбивати вікна футбольними м’ячами, а втриматися на механічному бику йому вдалося більше ніж півхвилини.

Учасники намагалися демонструвати ерудицію та пам'ять, вгадуючи фільми, в яких зіграв один з найпопулярніших російських акторів. Також Андрій Доманський познайомив глядачів та учасників з гусарським випробуванням: треба, відкриваючи пляшки з шампанським, з відстані двох метрів влучити у піраміду з бляшанок

Андрій Доманський, завчасно випробувавши на собі всі завдання, втримався на бику лише 13 секунд, але все одно давав чоловікам поради. Ведучий все ж таки відмітив, що найскладнішим виявилось - заплітати дівчаткам косиці.

У фіналі зустрілися дві пари – Еміль і Луіза та Олексій і Анна. Все на знімальному майданчику залежало від обраної стратегії жінок. Вєра Брежнєва постійно підігрівала азарт учасниць.

Умовою фінального конкурсу була перемога у поєдинку з армреслінгу з якомога більшою кількістю суперників. Та Луіза вирішила не ризикувати і передала право першої ставки Анні. Дівчина із упевненістю заявила, що її чоловік зможе перемогти двох. Луїза не могла чути і бачити свого чоловіка, який благав її підвищити ставку, тому не стала ризикувати. Таким чином, Олексій рішуче поборов двох учасників та приніс своїй парі перемогу і головний приз – 50 тисяч гривень.

Олексій та Анна зізнаються:

"Ми не очікували перемоги, з самого початку не все вдавалося, але у фінальному конкурсі навіть не було сумнівів, що переможемо. Головний приз витратимо на романтичну подорож до середземноморського узбережжя".

Бурхливі емоції учасників, щасливі обійми переможців, радісні вітання ведучих, гучні оплески глядачів – таким є справжнє розважальне шоу "Мій зможе".

Дивіться сімейне шоу "Мій зможе" щонеділі, о 20:00, на телеканалі "1+1".

Читайте також:

"1+1" починає кастинг учасниць "Від пацанки до панянки-2"

"1+1" запускає проект "Україна. Історія катастроф"

1+1 розпочинає третій сезон проекту "Міняю жінку"

Повʼязані теми:

Наступна публікація