Головний приз "Голосу країни" на 1+1 – контракт із Universal Music Group

Головний приз "Голосу країни" на 1+1 – контракт із Universal Music Group

Скоро на каналі "1+1" шоу "Голос країни"

Переможець шоу "Голос країни" отримає контракт на запис та випуск свого альбому у найбільшій рекординговій компанії світу – Universal Music.

Вперше на українському телебаченні участь у вокальному шоу надаватиме переможцю унікальну можливість працювати на рівні із зірками світової величини.

Universal Music також зніме для переможця "Голосу країни" два відео-кліпи, візьме на себе організацію гастролей та PR-супровід співака. Лейбл займатиметься просуванням альбому не лише в Україні та СНД, а і по всьому світу. За словами Дмитра Коннова, генерального директора Universal Music Russia, фіналіст шоу "Голос країни" зможе повністю розкрити свій талант і стати справжньою зіркою, працюючи  в кращих музичних студіях, з кращими аранжувальниками та композиторами.

Universal Music Group – найбільша у світі музична компанія. Група працює у 77 країнах, охоплюючи 98% музичного ринку світу. Зокрема, UMG працює із такими зірками як Lady Gaga, Стінг, Емінем, гурт Black Eyed Peas, U2 та багатьма іншими.

Отже, щоб отримати контракт із найбільшим світовим рекординговим лейблом, вокалістам необхідно пройти перший етап кастингу шоу "Голос країни", де голоси обирає Костянтин Меладзе. Потім – другий етап, де 4 зіркових тренери набиратимуть команди, з якими працюватимуть протягом усієї програми. Зірковими тренерами будуть Діана Арбеніна, Руслана Лижичко, Олександр Пономарьов, та четверта зірка, яку буде названо згодом.  Переможе той, кого глядачі оберуть голосуванням у прямому ефірі.

Дивіться шоу "Голос країни" - скоро на телеканалі "1+1".

Подробиці на офіційному сайті проекту.

Читайте також:

Діана Арбеніна стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1+1

Олександр Пономарьов став зірковим тренером шоу "Голос країни" на "1+1"

Руслана Лижичко стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1+1

Повʼязані теми:

Наступна публікація