У Чехії випустили підручник для українських повій

У коміксі у формі спілкування з дівчиною, яка прибула до Чехії для роботи повією, досвідчені колеги дають поради про те, як уникнути венеричних хвороб, нагадують про постійні медичні огляди.

Соціальні служби Чехії випустили брошуру у вигляді коміксу для повій з України під назвою"Вітаємо вас в Чеській Республіці!". У коміксі у формі спілкування з дівчиною, яка тільки прибула до Чехії для роботи повією, її досвідчені колеги дають поради про те, як можна уникнути венеричних хвороб, нагадують про постійні медичні огляди, вчать правильно використовувати презервативи.

Досвідчені повії навіть відкривають "аматорці" деякі хитрощі професії, серед яких, наприклад, вміння використовувати презерватив непомітно для клієнта, який проти оберігання. Також серед порад для "новеньких" - не йти на поводу у сутенерів і клієнтів і берегти себе.

"Мій шеф говорить, що я повинна робити те, що хочуть клієнти. Але я цього іноді не хочу. Тут є багато клубів. Якщо тебе хтось буде примушувати робити те, чого не хочеш - знайди собі інший клуб або йди на вулицю", - радить одна з жриць кохання.

Брошура спочатку була розроблена в Голландії, потім перекладена кількома мовами світу, з урахуванням специфіки роботи нелегальних повій у різних країнах.  Втім переклад пам'ятки на український виявився вкрай поганим. У брошурі безліч граматичних і стилістичних помилок, аж до смислового спотворення оригінального тексту.

Нагадаємо, у Чехії міська Рада столиці запропонувала легалізувати в країні проституцію. Підготовлений проект закону, що легалізував у країні проституцію, який передбачається внести до парламенту Чехії.

Читайте також:

За експлуатацію малолітніх українок британському педофілу дали довічне ув'язнення

У Львові викрили сутенерів, які торгували неповнолітніми

Українські старшокласниці вважають найпрестижнішою професією проституцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: