Британський комік спробував розвеселити стадо корів

Британський комік спробував розвеселити стадо корів

Виступ Мільтона Джонса / Фото: The Daily Telegraph

Поведінка парнокопитних, які стали глядачами концерту, свідчила про те, що тварини відчувають себе комфортно і розслаблено, тобто насолоджуються виступом комедіанта.

Британський комік Мільтон Джонс виступив перед стадом корів голштинської породи. Шоу відбулося на фермі в графстві Хартфордшир на південно-сході Англії.

Поведінка парнокопитних, які стали глядачами концерту Джонса, свідчила про те, що тварини відчувають себе комфортно і розслаблено, тобто насолоджуються виступом комедіанта. Фахівець з поведінки корів Брюс Вудакр, під наглядом якого проходила акція, відзначив, що корови відкривали рота та відводили назад вуха, що свідчило про задоволення з їх боку.

Джонс зазначив, що ретельно готувався до виступу перед парнокопитними і писав спеціально для них особливі, "коров'ячі" жарти. Серед них, зокрема, була наступна: "От ви, корови, стверджуєте, що є вегетаріанцями. А як же та обставина, що ви носите шкіру?".

Також прозвучала і такий жарт: "Сходіть як-небудь на один з цих фермерських ярмарків. Купуйте там парочку фермерів, на смак вони повинні бути відмінні".

За словами Джонса  написання жартів для корів відрізняється від його звичайної роботи, тобто, створення комедійних монологів для людей. При цьому він зазначив, що як професійний комік намагався працювати на свою парнокопитну аудиторію з усіх сил.

Читайте також:

Комік Джон Кліз відмовився від звання лорда

Корови відправлятимуть SMS та e-mail своїм господарям

Британські корови дають більше молока під комедії Шекспіра

Повʼязані теми:

Наступна публікація