Корови відправлятимуть SMS та e-mail своїм господарям

Дата публікації
Перегляди
2607
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Корови відправлятимуть SMS та e-mail своїм господарям

Корова сама повідомить про проблему / Фото: infomaniya

Ізраїльські фермери тепер можуть відслідковувати стан кожної корови, не заходячи в хлів. Всі дані про стан тварини приходимуть через SMS-повідомлення та електронну пошту.

В Ізраїлі розроблено нову технологію, яка дозволяє фермерам відслідковувати стан кожної корови, не заходячи в хлів. Також система повідомляє їм через SMS-повідомлення та електронну пошту, коли у тварин починаються перейми.

Технологія HEATIME HR дозволяє здійснювати моніторинг фізичної діяльності тварин завдяки одній їхній особливості - вони постійно жують.

У корів це показник найбільш чутливий до змін стану організму. Коли корова хвора, її активність істотно знижується. Також показник дозволяє зрозуміти, що корові жарко або що у неї почалися перейми.

Технологія вже випробувана в корівниках приватних господарств. Датчик, прикріплений до корови, реагує на швидкість рухів і звуки. Він обробляє інформацію і пересилає її через бездротовий зв'язок на пристрій, що здійснює моніторинг і оповіщає фермера про порушення норми.

Нагадаємо, минулого року Міністерство сільського господарства Бурятії почало експеримент з імплантації чіпів ГЛОНАСС сільськогосподарським тваринам. Необхідність суворого обліку худоби та постійного її моніторингу спонукали керівників великих господарств і фермерів звернутися до досвіду цивілізованих країн.

Читайте також:

Росіяни стежитимуть за своїми коровами та козами з космосу

Китайська свиня навчилася ходити на двох ногах

Болгарський фермер обміняв дружину на козу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2607
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація