Алеї Слави у Голлівуді - 51 рік

На Алеї Слави у Голлівуді налічується 2600 зірок знаменитостей. Перша зірка була закладена у 1953 році. 

Зірка Гвінет Пелтроу
Дев'ятого лютого виповнюється 51 рік з тих пір, як на Голлівудській Алеї Слави була закладена перша зірка. Тепер цей тротуар налічує більше 2600 зоряних імен.

Перша зірка на Алеї Слави належить чудовій актрисі Джоан Вудворд, дружині Пола Ньюмана, володарці безлічі престижних премій, в тому числі "Оскара" і Emmy.

Ідея створення "зоряного" тротуару на Голлівудському бульварі і Вайн-стріт з'явилася ще в 1953 році. Однак на затвердження проекту треба було чимало часу - навіть початковий список імен тих, хто повинен бути увічнений під ногами у гостей і жителів Лос-Анджелеса розрісся з первинних шести імен до 130-ти. Зараз же, як сказано вище, там більше двох з половиною тисяч зірок. І цей музей під відкритим небом щороку розростається приблизно на 30 плит - стільки знаменитостей отримують особисту "зірочку".

До речі, не тільки справжні живі люди можуть удостоїтися подібної честі - лягти до ніг своїх шанувальників. Тут, наприклад, увічнено ім'я мультиплікаційної героїні Тінкербелл, а також цілий парк розваг - Діснейленд.

Кожна з зірочок позначена особливим знаком, що пояснює, чому саме прославився її власник. Основних значків п'ять: кінокамера (за внесок у кіно), телевізор (за внесок у розвиток телебачення), фотограф (за внесок у музичну індустрію), мікрофон (за внесок у радіомовлення) і маски (за внесок у театральне мистецтво). Але є і виключення - скажімо, у згаданого вище Діснейленда свій значок - будинок. А в однієї людини - Джина Отрі - на зірку зібрані всі п'ять значків. До слова, свого часу його зірку вкрали. Також були викрадені плити з іменами Грегорі Пека, Керка Дугласа і Джеймса Стюарта.

Читайте також:

На Алеї Cлави з'явилась зірка на честь Коліна Ферта

Стен Лі отримав зірку на Алеї Слави в Голлівуді

Гвінет Пелтроу отримала зірку на Алеї Слави

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Життя зірок
Наступна публікація