На Алеї Cлави з'явилась зірка на честь Коліна Ферта

Британський актор Колін Ферт удостоєний власної зірки на Алеї Слави у Голлівуді. Цю зірку Колін  присвятив своїй коханій дружині Лівії Джуджіолі.

Популярний британський актор Колін Ферт був удостоєний зірки на Алеї Слави в Голлівуді. 13 січня в Лос-Анджелесі відбулася урочиста церемонія її закладання. Цю зірку Колін Ферт присвятив своїй коханій дружині Лівії Джуджіолі (Livia Giuggioli), яка є італійським кінопродюсером.

"Коли я дивлюся на цю зірку, я бачу її ім'я", - заявив Ферт. Він отримав колосальний "потік емоцій" під час церемонії. Повідомляється, що Колін навіть розчулився до сліз.

Крім того, 50-річний актор був номінований на премію "Золотий глобус" за роль британського короля Георга VI у фільмі The King's Speech ("Король каже!"). У Лос-Анджелесі він також візьме участь у церемонії вручення премії.

Нагадаємо, що на рахунку Коліна Ферта більше 60 ролей у кіно. Проте світову популярність йому принесла роль містера Дарсі в екранізації роману Джейн Остін "Гордість і упередження". Однойменного персонажа він зіграв у картинах "Щоденник Бріджит Джонс".

Крім цього, Ферт знявся в таких популярних фільмах, як "Закоханий Шекспір", "Дівчина з перловою сережкою", "Mamma Mia!", "Доріан Грей" за мотивами твору Оскара Вайльда, а також виконав головну роль в режисерському дебюті дизайнера Тома Форда "Самотній чоловік".

Читайте також:

Стен Лі отримав зірку на Алеї Слави в Голлівуді

Гвінет Пелтроу отримала зірку на Алеї Слави

У Різ Візерспун з'явилась зірка на Алеї слави

На Алеї Cлави з'явилась зірка на честь Коліна Ферта

На Алеї Cлави з'явилась зірка на честь Коліна Ферта

Повʼязані теми:

Наступна публікація