Католикам дозволили сповідатися за допомогою iPhone

Католикам  дозволили сповідатися за допомогою iPhone

iPhone / Фото: AFP

Тепер американським католикам досить купити додаток для iPhone за 1,99 євро і зізнатися у своїх гріхах. Правда, їх вже попередили, що до церкви все одно ьреба ходити.

Американський священик єпархії римо-католицької церкви Форт-Уейна-Саут-Бенда схвалив використання віруючими програми для iPhone під назвою "Сповідь: римо-католицький додаток".

Програма призначена для католиків, які хотіли б підготуватися до зустрічі зі священиком у церкві, а також для тих, хто має намір зміцнити свою віру.

За словами розробників програми, представників компанії Little iApps, у створенні "Сповіді" їм допомагали священнослужителі з Конференції католицьких єпископів США та інших релігійних організацій.

Після цього з додатком ознайомився єпископ єпархії Форт-Уейна-Саут-Бенда Кевін Роадс, який дав добро на використання програми.

При цьому, як відзначили в Little iApps, звернення до додатка "Сповідь" не скасовує відвідування католиками церкви і не може замінити реального спілкування зі священнослужителем.

За словами представника компанії-розробника Патріка Лінена, працюючи над "Сповіддю", він і його колеги хотіли, щоб католики могли поєднати свою віру з цифровими технологіями.

Католицький додаток для iPhone вийшов у США в січні. Придбати "Сповідь" можна за 1,99 євро.

Читайте також:

У Росії розробили свій аналог iPhone4

Гаджети, які стануть хітами в 2011 році. ФОТО

Хакери анонсували інструмент для злому iPhone 4

Повʼязані теми:

Наступна публікація