Хакери анонсували інструмент для злому iPhone 4

Процедура злому дозволяє встановлювати на смартфони сторонній контент не з офіційного магазину додатків Apple App Store.

Хакери з групи Chronic Dev Team анонсували вихід інструменту для злому смартфонів iPhone 4 та інших пристроїв на платформі iOS 4.1. Процедура злому ("джейлбрейк") дозволяє встановлювати на смартфони сторонній контент не з офіційного магазину додатків Apple App Store.

"Джейлбрейк", розроблений для останнього покоління смартфонів iPhone, плеєрів iPod touch, а також планшетів iPad, буде випущений 10 жовтня в 10 годин 10 хвилин і 10 секунд за британським часом. Відзначається, що піддати "джейлбрейку" можна буде тільки пристрої на базі процесора A4. Таким чином, він не буде працювати на смартфонах і плеєрах Apple попередніх поколінь.

Повідомляється, що "джейлбрейк" заснований на уразливості SHAtter, виявленій Chronic Dev Team на початку вересня. При цьому "джейлбрейк" буде повним і не зажадає підключення пристрою до комп'ютера при включенні апарату після перезавантаження.

"Джейлбрейк" відрізняється від процедури розблокування SIM-карти (SIM unlock), яка дозволяє позбавити апарати прив'язки до мережі певного мобільного оператора. Відзначимо, що iPhone з прив'язкою до оператора продаються в деяких країнах, наприклад у США. У Росії iPhone 4 продається без прив'язки.

Читайте також:

Поліція допитала Стіва Джобса у справі про крадіжку прототипу iPhone 4

Споживачам не рекомендували купувати iPhone4

Стів Джобс порадив шульгам не тримати iPhone 4 лівою рукою

Apple презентувала новий смартфон iPhone 4

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: