Інформація про хробаків у салаті сполошила Кремль

У Кремлі проведуть службове розслідування щодо інформації тверського губернатора про хробака у кремлівському салаті.

Управління справами президента Росії має намір провести службову перевірку у зв'язку з інформацією про те, що на прийомі в Кремлі нібито був поданий салат з живими дощовими хробаками.

Про це заявив прес-секретар управління Віктор Хреков, додавши, що перевірка технології приготування страви буде проведена "незважаючи на всю абсурдність ситуації".

12 жовтня в мікроблозі на Twitter губернатора Тверської області Дмитра Зеленіна з'явився запис про те, що поданий йому салат нібито був приправлений жирними хробаками. І якщо Крістіан Вульф, на честь якого і був влаштований цей урочистий прийом у Кремлі, делікатно промовчав, то губернатор повідомив про цей непристойний інцидент, а до соковитих коментарів він доклав фотографії, що підтверджують факт.

"Таке трапляється і в Олександрівському залі. Разом з яловичиною подають салат з живими дощовими черв'яками", - написав Зеленін. Пізніше вся інформація про прийом президента ФРН була видалена з Twitter, але в Кремлі її все-таки встигли помітити.

Помічник Медведєва з міжнародних питань Сергій Приходько назвав цей вчинок безвідповідальним і дурним. "Потрібно було би, напевно, порекомендувати своїм колегам-юристам ввести в формулювання з оцінки діяльності губернаторів таку статтю, як "звільнення за недоумством", - сказав він.

Зараз в Кремлі справжній переполох. Достовірність отриманої інформації перевіряють помічники президента. Прес-секретар управління Віктор Хреков у свою чергу висловив сумніви, що в салаті дійсно був черв'як. "Прийоми в Кремлі проходять часто. Контроль над якістю страв, що подаються не лише на прийомах, але і в їдальнях, які обслуговує керуючий справами, відпрацьований до дрібниць", - підкреслив він.

Інформація про інцидент з хробаками потрапила не тільки в російські, а й іноземні ЗМІ. Запис Зеленіна на Twitter активно обговорюється в блогах і зараз. Хтось жартує, що салат був настільки свіжий, що з нього не встигли виповзти дощові черв'яки. А хтось і зовсім побачив у цьому "чорну мітку" мільярдеру.

Сам же губернатор Зеленін на наступний день після інциденту прийняв у себе в Твері президента ФРН Крістіана Вульфа. Обідати вони не стали, але обговорили багато питань, що стосуються економічного співробітництва.

Читайте також:

Скандальне будівництво біля Кремля зупинене

Преса розсекретила передвиборний план президента Мєдвєдєва

Лукашенко заявив, що не буде займатися показухою, як Мєдвєдєв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: