У Донецьку продають хліб з хробаками, цвяхами, тарганами та мишами

У Донецьку покупець у лаваші знайшов хробака. Як виявилося - його знахідка не перша, до нього знаходили в хлібі різних комах, гризунів та металеві предмети.

У Донецьку14 травня, 36-річний економіст Ростислав Подільський придбав хліб із хробаками. За його словами, у своєму улюбленому "Лаваші кавказькому" (виробник ТОВ "Дана ЛТД", Луганськ) він виявив засушеного черв'яка. Це не перший такий випадок у Донецьку. У хлібі тут знаходили вже цвяхи, тарганів, мишей та інші сторонні предмети та живність.

"Лаваш я купив в гіпермаркеті біля аеропорту. Розламав лаваш, а там - черв'ячок, хоча в рецептурі не вказаний, а на упаковці написано - без ГМО. Після цього я купив хлібопічку і в магазині хліб купувати більше не буду", - поскаржився "Сегодня" покупець.

За його словами, поки що він ще не встиг звернутися до товариства захисту прав споживачів, але написав листа луганському губернатору і залишив скаргу на виробника в супермаркеті.

"Йти до суду я не збираюся. Вважаю це безперспективним. Я просто хочу, щоб на такий факт звернули увагу", - говорить Подільський.

Самі виробники готові налагодити діалог, але кажуть, що донеччанин до керівництва пекарні не звертався.

"Я вже дав розпорядження розібратися в ситуації, - сказав Юрій Назаров, директор ТОВ "Дана ЛТД". - Теоретично навряд чи можливо, щоб у продукцію потрапив сторонній предмет, тому що борошно проходить крізь спеціальні пристосування. У нас подібних випадків ніколи не було протягом 15 років. Ми хвилюємось за свою репутацію і стежимо за якістю. У нас регулярно проводить перевірки районна та міська СЕС, досліджує і сировину, і продукцію. Ніяких подібних нарікань не було. Ми не беремо борошно звідки попало - це заводська сировина солідного виробника".

За словами Назарова, на його невеликому виробництві працюють 10 осіб. "Лаваш, який купив скаржник, готується вручну. Робиться тонкий лист, і не побачити щось стороннє в сировині неможливо. Тим більше, що освітлення у виробничому приміщенні відмінне", - каже Назаров.

Тим часом, за словами голови Донецького обласного товариства споживачів Олександра Удовиченка, буває чимало випадків, коли в продукцію потрапляють сторонні предмети і живність.

"Споживачі приносили до нас гайки, болти, цвяхи, поліетилен, тарганів, мишей, метеликів, мурашок. Зазвичай вони потрапляють з сировиною або коли не дотримуються правила виробництва", - говорить він.

За словами Удовиченка, бувають і випадки, коли самі покупці щось вкладають в товар, щоб насолити виробнику і продавцю. Але якщо споживач правий, то він повинен зберегти чек і задокументувати факт порушень в лабораторії СЕС. Задоволення це не дешеве, але з підтвердженням з СЕС можна через суд стягнути кошти, витрачені на товар і його лабораторні дослідження, а також вимагати моральну компенсацію.

Читайте також:

У Кремлі знайшли хробака у салаті

Вчені розробили звеселяючий хліб

Азаров: українські харчі неконкурентні навіть на внутрішньому ринку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: