Австралійський орангутан спланував втечу із зоопарку

Самка орангутана Карта спробувала втекти із зоопарку, викликавши коротке замикання в електричній огорожі. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Самка орангутана Карта влаштувала замикання в електричній огорожі свого вольєру, а також спорудила саморобні сходи з палиць і трави, які допомогли б їй перебратися через край паркану. І лише працівники зоопарку, що прийшли до місця втечі, озброєні транквілізаторами, перешкодили кмітливій самці орангутана здійснити свої наміри.

Карта, за словами співробітника зоопарку “завжди намагається перехитрити наглядачів, але цього разу вона показала ознаки геніальності”.

Це далеко не перший аргумент на користь правоти Чарльза Дарвіна, що відводив мавпам таку значну роль в еволюції. Не так давно вчені показали світу шимпанзе, що уміє ловити термітів за допомогою вудки, а також орангутана, який  намагався полювати на риб за допомогою списа. А 32-річня самка орангутанга Бонні із зоопарку Вашингтона, навчилася проводити незвичайні для свого вигляду звуки - свист. Раніше вважалося, що ці людиноподібні мавпи не можуть контролювати звуки, які вони видають.

Читайте також:

Орангутан зробив прогрес в науці - навчився свистіти

Мавпи навчилися чистити собі зуби людським волоссям

Німецькому зоопарку заборонили називати мавпу Обамою

У зоопарку Майямі шимпанзе вигодовує двох тигренят

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: