Британці визнали радіо "найщасливішим" ЗМІ

Британці визнали радіо "найщасливішим" ЗМІ

Ілюстрація / Фото: bugaz-leto.od.ua

В опитуванні взяли участь близько тисячі респондентів, яким запропонували визначити, яке медіа краще за інші підвищує настрій і додає сил.

Радіо приносить британцям більше щастя, ніж телебачення або інтернет. Про це свідчать результати опитування "ЗМІ та настрій нації", проведеного британським Бюро радіореклами.

Як повідомляється, в опитуванні взяли участь близько тисячі респондентів, яким запропонували визначити, яке медіа краще за інші підвищує настрій і додає сил.

Найбільш "позитивним" з усіх ЗМІ виявилося радіо. Згідно з результатами дослідження, прослуховування радіопередач і музики робить людей в два рази (на 100%) щасливіше і в чотири рази (на 300%) енергійніше. У два рази менше щастя людям приносить телебачення, і в три рази менше - Інтернет.

Газети і журнали в опитуванні враховані не були.

Частиною дослідження став також експеримент, в ході якого вчені виміряли за допомогою енцефалографа хвильову активність мозку випробовуваних. Учасниками експерименту стали троє чоловіків і три жінки. Енцефалограма показала, що радіо робить позитивний вплив на мозок.

Читайте також:

Кіану Рівз написав книгу про те, як позбавитись самотності

Вчені з'ясували, що щастя шкодить психіці та скорочує життя

Учені знайшли ген щастя

Повʼязані теми:

Наступна публікація