Британці визнали радіо "найщасливішим" ЗМІ

В опитуванні взяли участь близько тисячі респондентів, яким запропонували визначити, яке медіа краще за інші підвищує настрій і додає сил.

Радіо приносить британцям більше щастя, ніж телебачення або інтернет. Про це свідчать результати опитування "ЗМІ та настрій нації", проведеного британським Бюро радіореклами.

Як повідомляється, в опитуванні взяли участь близько тисячі респондентів, яким запропонували визначити, яке медіа краще за інші підвищує настрій і додає сил.

Найбільш "позитивним" з усіх ЗМІ виявилося радіо. Згідно з результатами дослідження, прослуховування радіопередач і музики робить людей в два рази (на 100%) щасливіше і в чотири рази (на 300%) енергійніше. У два рази менше щастя людям приносить телебачення, і в три рази менше - Інтернет.

Газети і журнали в опитуванні враховані не були.

Частиною дослідження став також експеримент, в ході якого вчені виміряли за допомогою енцефалографа хвильову активність мозку випробовуваних. Учасниками експерименту стали троє чоловіків і три жінки. Енцефалограма показала, що радіо робить позитивний вплив на мозок.

Читайте також:

Кіану Рівз написав книгу про те, як позбавитись самотності

Вчені з'ясували, що щастя шкодить психіці та скорочує життя

Учені знайшли ген щастя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: