Дівчину вбило блискавкою за мить до заручин

Дівчину вбило блискавкою за мить до заручин

Американець вирішив освідчитися своїй дівчині під час романтичної прогулянки на вершині гори. Але поки він підшукував потрібні слова, вона загинула від удару блискавки.

Бетані Лотт і Річард Батлер
25-річна американка Бетані Лотт загинула від удару блискавки у той момент, коли коханий зібрався запропонувати їй руку та серце.

Мешканець штату Теннессі, 30-річний Річард Батлер, заздалегідь придбав обручку та запросив свою дівчину на романтичну прогулянку в гори, щоб на вершині освідчитися їй. Але шлюбну пропозицію він зробити так і не встиг – за мить до цього, поки він шукав потрібні слова, молоду дівчину на смерть вразила блискавка. Сам чоловік отримав важкі опіки ніг.

За словами Батлера, блискавка вдарила тричі, і останній удар, ймовірно, і став смертельним.

"Вона навіть не скрикнула, я обернувся, а вона лежала на землі в декількох метрах", - розповів Батлер.

"Я робив їй штучне дихання протягом 15 хвилин, намагався зателефонувати рятувальникам, але нічого не виходило", - поділився вбитий горем чоловік.

Удари блискавок були настільки сильними, що, за словами Батлера, його розвернуло на 180 градусів і відкинуло на кілька метрів. Коли він прокинувся, то побачив, що його черевики димлять, а шкіра на ногах обпечена.

Свої останні слова дівчина вимовила за півхвилини до смерті. Милуючись пейзажем, дівчина звернулася до нареченого: "Подивися, як тут гарно".

Батлер зумів доповзти до свого автомобіля і поїхав до найближчого населеного пункту за допомогою. До приїзду рятувальників Батлер і троє місцевих мешканців намагалися допомогти дівчині, але їхні зусилля були безрезультатними.

Читайте також:

У Раду влучила блискавка

Хлопець зарізав себе під час знайомства з батьками нареченої

Чоловік убив дружину напередодні 68-річного ювілею спільного життя

В Австралії кенгуру став свідком на весіллі

Повʼязані теми:

Наступна публікація