Дворічна дівчинка стала наймолодшим генієм з IQ 156 балів

У п'ять місяців дівчинка вимовила перше слово, у вісім – навчилася ходити, а незабаром і бігати.

Дворічна дівчинка з Лондона стала наймолодшою учасницею міжнародної "спільноти геніїв" Mensa, обійшовши свою попередницю за розумовими здібностями. IQ дівчинки становить 156 балів.

Елізі Тан-Робертс було всього п'ять місяців, коли вона вимовила своє перше слово - "тато". Три місяці по тому вона навчилася ходити, а незабаром і бігати. До року дівчинка вже могла прочитати своє ім'я, а потім навчилася вважати до десяти.

Батьків дитини, яких надихнула історія Джорджії Браун, яка завдяки показнику IQ 152 бали вступила в Mensa, вирішили показати Елізу психологові.

За підсумками 45-хвилинного тестування батько й мама дитини, Луїза і Едвард, дізналися, що вона належить до обдарованих дітей і входить в 0,2% розумних дітей свого віку. Професор Джоан Фріман визначила її IQ в 156 балів. Середній "показник інтелекту" складає 100 балів, а в Mensa приймають людей з IQ 148 і вище.

Отець дівчинки говорить, що тепер головне завдання - забезпечити дівчинці гідне навчання.

"Ми не хочемо, щоб їй доводилося прикидатися дурнішою, щоб не виділятися, - пояснює він. – Водночас вона моя дитина. Я просто хочу, щоб вона була щаслива".

IQ (intelligence quotient) - це коефіцієнт, що дозволяє визначити інтелектуальний розвиток людини, порівнявши його з середньостатистичним рівнем для даного віку. IQ визначають за допомогою спеціальних тестів, які перевіряють не ерудицію людини, а його загальні розумові здібності.

Читайте також:

10-тикласник представлятиме Україну на міжнародному конкурсі комп'ютерних технологій

Брітні хоче найняти комп'ютерного генія

Білл Гейтс став радником президента

На Чернігівщині живе "власний" Менделєєв
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: