Французькі підлітки ллють алкоголь в очі, щоб швидше сп'яніти

Дата публікації
Перегляди
3111
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Французькі підлітки ллють алкоголь в очі, щоб швидше сп'яніти

Французькі підлітки ллють алкоголь в очі

Ця мода прийшла до Франції з британських кампусів і YouTube і носить маргінальний характер.

У французької молоді з'явилася нова мода. Заливаючи алкоголь в очі, підлітки розраховують, що оп'яніють швидше.

Ця мода прийшла до Франції з британських кампусів і YouTube, пише Le Figaro. За визнанням дитячого психіатра Патріса Уерра, ця тенденція носить маргінальний характер, "вона пояснюється прагненням молодих людей дійти до межі".

"В останні роки істотно посилився не тільки алкоголізм серед підлітків, але й пошук нових джерел збудження, часто мається на увазі ризик", - визнає фахівець. "Головна мета заливання алкоголю в очі (eyeballing) - прагнення відзначитися, тому що сп'яніти через очі неможливо", - підкреслює Уерр.

За словами директора Французького товариства офтальмології, доктор Жана-Антуана Бернара, такий спосіб не призводить до збільшення вмісту алкоголю в крові, хоча підлітки, які грають у ці ігри, до цього моменту безсумнівно вже п'яні.

Найбільшу тривогу, на думку Уерра, викликає той факт, що схильність до алкоголізму, раніше властиву студентам, тепер демонструють школярі 11-13 років. "Проблема в тому, що в цьому віці вони не усвідомлюють небезпеку своїх дій", - наводить видання слова психіатра.

Наслідки таких ігор можуть виявитися непоправними: потрапляння алкоголю в очі може пошкодити очну оболонку або призвести до проблем із зором. На щастя, поки у Франції не було зареєстровано будь-яких серйозних наслідків цієї практики.

Читайте також:

Пиво в Україні починає зникати

В Україні знову подорожчає горілка

Вчені порекомендували поїти дітей пивом, щоб не стали алкоголіками

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Проблеми підлітків
Дата публікації
Перегляди
3111
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація