Вчені порекомендували поїти дітей пивом, щоб не стали алкоголіками

Дата публікації
Перегляди
6181
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вчені порекомендували поїти дітей пивом, щоб не стали алкоголіками

Вчені рекомендують пиво / Фото: EPA

Вчені стверджують, що якщо дозволити дівчатам та юнакам випивати не більше 150 мл пива або іншого слабоалкогольного напою під час їжі за родинним столом, то вони не стануть алкоголіками.

Введення помірної кількості алкоголю у вживання в колі родини могло б знизити збільшення рівня алкоголізму серед підростаючого покоління. До того ж, такий метод міг би стати ефективним і відносно виховання здорової поведінки, в тому числі і в майбутньому житті.

До такого висновку прийшли італійські вчені, які провели експерименти, щоб знайти рішення проблеми наркотичної залежності в молодіжному середовищі.

Вчені стверджують, що якщо дозволити молодим людям випивати не більше 150 мл пива або іншого слабоалкогольного напою під час їжі, то є велика ймовірність, що вони не будуть напиватися, пробуючи різні міцні напої.

Як правило, діти, батьки яких були категорично проти алкоголю, в пізньому віці стають залежними від шкідливих звичок. Причому заборони на продаж алкоголю у вечірній час або відмови у продажу його підліткам, лише посилює бажання випити, і штовхає на скоєння необдуманих вчинків, які можуть призвести до ще більших неприємностей.

Команда вчених під керівництвом провідного експерта Лі Струни в деталях розглянула дані про споживання міцних спиртних напоїв серед 160 підлітків, що проживають в регіонах Абруццо і Умбрії. Дослідники взяли інтерв'ю у двох груп молодих людей, одна з яких складалася з 80 юнаків і дівчат у віці від 25 до 30 років, а друга - так само, але у віці від 16 до 18 років.

Читайте також:

Україна стає безплідною через чіпси і пиво

Владі німецького міста дозволили пити на засіданнях

Щодня алкоголь вбиває 40 українців

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Проблеми підлітків
Дата публікації
Перегляди
6181
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація