Владі німецького міста дозволили пити на засіданнях

Владі німецького міста дозволили пити на засіданнях

Міська рада Цвельніца проводить засідання в ресторані / Фото: EPA

Членом міської ради невеликого німецького містечка суд дозволив проводити вечірні засідання у ресторані та замовляти собі їжу і напої.

Міська рада невеликого німецького містечка Цвельніц в Рудних горах захистила в суді своє право проводити засідання в приміщенні ресторану при готелі.

Суд відхилив скаргу, подану об'єднанням вільних виборців, в якій йшлося про те, чи можуть члени ради на вечірніх засіданнях пити пиво та їсти.

За пунктом споживання алкоголю більшість членів ради проголосували за (12 проти 9). Що стосується страв, 13 членів ради схвалили практику вечері на засіданнях, 7 проголосували проти.

Міська рада Цвельніца вже багато років засідає в приміщенні готельного ресторану, тому що в ратуші не вистачає місця. Вечірні засідання часто тривають далеко за північ. Проте мер Вольфганг Тріберт відкинув образливі припущення, що політичні дебати кінчаються гулянками.

"Ми майже не п'ємо алкоголю, хоча кожен, зрозуміло, має змогу замовити собі пиво або радлер", - відзначив мер, додавши, що багато хто приходить на вечірні засідання прямо з роботи, голодним і тому замовляє собі що-небудь з їжі.

Читайте також:

Дослідження: американці досягли піку пияцтва

Бельгійський бармен встановив світовий рекорд по витривалості за роботою

Дружина Буша розповіла про його потяг до алкоголю

Щодня алкоголь вбиває 40 українців

Повʼязані теми:

Наступна публікація