Україна стає безплідною через чіпси і пиво

Гінекологи стверджують, що через незадовільний рівень здоров'я і нездоровий спосіб життя українки стають безплідними.

Україна стає безплідною, стверджують лікарі. Близько мільйона подружніх пар з тих чи інших причин не мають дітей. Одна з причин - нездоровий спосіб життя, неправильне харчування.

Щороку здорових майбутніх мам стає дедалі менше. І рівень медицини тут далеко не на першому місці, кажуть лікарі-гінекологи.

Головна причина - загальний рівень здоров'я. Він незадовільний, через це приблизно 40 відсотків пологів відносять до категорії патологічних. Проблеми із серцем, легенями, нирками, ендокринні і судинні порушення - все це нинішні діагнози вагітних жінок.

Лікарі серед головних причин називають нехтування здоровим способом життя. І починається все це змалечку. "Яким чином сьогодні ми з вами формуємо домінанту здорового способу життя у наших підлітків у наших маленьких дітей? Ми сьогодні формуємо рекламу, що пий пиво будеш здоровий, чи їж чіпси і сухарики і все буде гаразд... ти будеш успішно жити..." , - заявляє головний акушер-гінеколог України В'ячеслав Камінський.

У той же час, відзначимо, за даними статистики, кількість абортів в Україні втричі перевищує європейські показники. 40% українських жінок репродуктивного віку хоча б раз в житті робили аборт, порахували фахівці. Кожне десяте переривання вагітності відбулося, коли дівчині ще не було 19.

Щодня 4-5 жінок записуються на переривання вагітності, як правило, це молоді дівчата, котрі не готові до народження дитини.

Читайте також:

Україна лідирує в Європі за кількістю абортів

За місяць населення України скоротилося майже на 12 тисяч

Українці поліпшили демографічну ситуацію в Росії

ВідеоУкраїна стає безплідною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: