Любителі СМСок схильні до наркоманії та ласі до сексу

Любителі СМСок схильні до наркоманії та ласі до сексу

Ті, хто відправляє за день понад 100 СМС, в 3,5 рази частіше займаються сексом, ніж їх менш СМС-залежні однолітки. Вони також більш схильні до фізичного насильства, пияцтва та вживання наркотиків.

Підлітки, які надсилають на день по 120 і більше текстових повідомлень, більш схильні до занять сексом, пияцтва і прийому наркотиків, ніж їхні однолітки, котрі не зловживають СМС-спілкуванням.

За даними нового дослідження, істотна кількість підлітків піддаються дурному впливу однолітків, а крім того, мають батьків, які все дозволяють.

Дослідження проводилося в минулому році в двадцяти звичайних середніх школах Клівлендського регіону (штат Айова). У його основу лягли письмові відповіді 4,2 тисячі учнів на конфіденційні анкети.

Виявилося, що кожен п'ятий респондент є "гіпертекстером", СМС-залежним, а кожен дев'ятий - "гіпермережником", тобто відчуває настільки ж хворобливу пристрасть до Інтернету: може по три години і довше зависати в соціальних мережах.

Кожен двадцять п'ятий опитаний примудрився захворіти одразу на дві "недуги". Схильність до гіпертрофованої СМС або веб-активності найбільше поширена серед дівчаток, нацменшин та дітей з неповних сімей.

У дослідженні показано, що ті, хто відправляє за день щонайменше 120 СМС, в 3,5 рази частіше займаються сексом, ніж їх менш СМС-залежні однолітки. Гіпертекстери також більш схильні до фізичного насильства, пияцтва, вживання наркотиків або нарковмісних ліків.

У порівнянні з гіпертекстерами, гіпермережники не настільки ласі на секс, зате куди частіше потрапляють у халепу, пов'язану з випивкою та бійками.

Читайте також:

Щосекунди люди відправляють 200 тисяч SMS

Британка встановила рекорд по швидкісному набору SMS

Соціальні мережі заважають сексуальному життю молоді

СМС-залежність підлітка обійшлася його матері в 74 тисячі гривень

Повʼязані теми:

Наступна публікація