Британка встановила рекорд по швидкісному набору SMS

Британка встановила рекорд по швидкісному набору SMS

Британка встановила рекорд по швидкісному набору SMS

У Великобританії дівчина набрала в телефоні два речення за 25,94 секунди. Таким чином, британка побила попередній рекорд швидкості.

27-річна британка встановила новий рекорд у швидкісному написанні SMS-повідомлень. Мелісса Томпсон впоралася із завданням, набравши два речення за 25,94 секунди. Таким чином, британка побила попередній рекорд швидкості, що належав американцеві Франкліну Пейджу (35,54 секунди).

Для участі в конкурсі із швидкісного набору SMS Томпсон використовувала смартфон Samsung Galaxy S. Завдання учасників змагання полягало в тому, щоб якомога швидше і при цьому без помилок і друкарських помилок набрати наступний текст: "Піраньї видів Serrasalmus і Pygocentrus з гострими як бритва зубами - це одні з найлютіших прісноводних риб у світі. Насправді вони рідко нападають на людини".

За словами рекордсменки, вона має великий досвід у написанні SMS. Томпсон розповіла, що раніше одному тільки своєму бойфренду відправляла по 40-50 повідомлень щодня. Тепер же, як підкреслила британка, вона і її друг живуть разом, і потреба писати таку велику кількість SMS відпала, тому Томпсон була дуже здивована тим, що побила попередній рекорд швидкості набору SMS.

Найближчим часом рекорд Мелісси Томпсон зареєструють експерти Книги рекордів Гіннесса.

Читайте також:

У Тернополі розгорнули національний прапор завдовжки 9,5 км

Шестирічна дівчинка з Китаю стала мільйонером

Пенсіонер за один день прокотився на американських гірках 90 разів

Повʼязані теми:

Наступна публікація