На інтернет-аукціон виставили олівець Путіна

Всього за 200 доларів продається олівець Путіна на інтернет-аукціоні eBay. Правда, бажаючих придбати цю річ поки нема.

Олівець Путіна
Олівець Путіна
На інтернет-аукціоні eBay виставлений олівець, яким, за твердженням продавця, користувався прем'єр-міністр РФ Володимир Путін під час прес-конференції в Тулі.

Лот на eBay озаглавлений Whom pencil Putin?, шо, як видно, перекладається як "Кому олівець Путіна?" Продавець під ніком baragoznik-2009 ламаною англійською повідомляє, що він журналіст і був присутній на прес-конференції прем'єра (за його версією, це було 16 вересня 2009 року, однак, судячи з сайту голови уряду РФ, він відвідав Тулу 14 вересня).

Після закінчення зустрічі журналіст підійшов до столу, за яким сидів Путін, і забрав олівець, за допомогою якого прем'єр робив записи. Олівець виглядає як новий, стверджує продавець, проте злегка затуплений; baragoznik-2009 пише, що спеціально не став його заточувати, щоб потенційний покупець отримав олівець саме таким, яким його тримав Путін.

Продавець з Уфи призначив за олівець стартову ціну в 200 доларів. Поки що, однак, грошей за лот ніхто не пропонував. Аукціон буде тривати ще понад шість діб.

Нагадаємо, що на аукціон виставлено власність ще одного лідера. Будинок в Австрії, у якому 120 років тому народився Адольф Гітлер, виставлений на продаж.

Нинішній власник будівлі запросив за будинок в місті Браунау-на-Інні суму в 3,3 мільйона доларів.

Інтерес до будинку вже виявили численні потенційні покупці. Будинок - це триповерхова будівля, в якому сімейство Шікльгрубер-Гітлер проживало до 1892 року.

Читайте також:

Дім, де народився Адольф Гітлер, виставлений на продаж

Шарліз Терон продала свій поцілунок жінці за 140 тисяч

У Львові продали Черновецького-космонавта за 50 гривень

Обгоріле волосся Джексона піде з молотка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: