У Чикаго встановили гігантську статую Мерилін Монро

Скульптура зображає знаменитий кадр з фільму "Сім років бажання", в якому Монро у білій сукні стоїть на решітці вентиляційної системи нью-йоркського метро.

На одній з вулиць Чикаго була встановлена ​​скульптура заввишки більше семи метрів, що зображає Мерилін Монро.

В основу композиції був покладений знаменитий кадр з фільму "Сім років бажання" (також відомий як "Свербіж сьомого року"), в якому Монро стоїть на решітці вентиляційної системи нью-йоркського метро.

Спочатку біля будівлі чиказького суду з'явилася тільки нижня частина скульптури, проте мешканці міста з легкістю впізнали Монро за позою й вбранням.

Незабаром на нижню частину поставили тулуб з головою, але поки публіці обличчя голлівудської актриси не показали. Голова гігантської Монро замотана біло-червоно-синьою матерією.

Повністю скульптуру Мерилін Монро у білій сукні, що майорить на вітру, можна буде побачити в п'ятницю, 15 липня, коли з її голови знімуть матерію. Голлівудська діва простоїть в Чикаго до весни 2012 року.

Автором статуї є американський художник Сьюард Джонсон. Він, зокрема, відомий тим, що відтворив у семиметровій скульптурі знамениту фотографію Альфреда Ейзенштедта "Поцілунок" 1945 року.

Нагадаємо, сукню, в якій Монро знімалася у "Семи роках бажання", нещодавно було продано на аукціоні. Легендарний наряд актриси був проданий за рекордну суму в 4,6 мільйона доларів.

Читайте також:

На честь Опри Вінфрі назвали вулицю в Чикаго

У Львові з сала зліпили груди Венери, вуста Мерилін Монро і руки Че Гевари

На пляжі у Німеччині звели піщаний замок завдовжки 27,5 кілометрів

У Перу встановлена ​​гігантська статуя Христа

Повʼязані теми:

Наступна публікація