У Литві з'явиться школа чаклунства

Отримавши диплом, випускники зможуть відкривати салони ворожіння.

У найближчі тижні в Литві відкриється школа чаклунства. Перші заняття відбудуться вже 30 січня 2010 року. Ходити на лекції з магії та чаклунстві зможуть як дорослі, так і діти. Їх, однак, будуть приймати до школи тільки за згодою батьків.

Як розповів представник навчального закладу, місяць навчання азам магії обійдеться в 100 літів (приблизно 40 доларів). Заняття в школі чаклунства для зручності учнів будуть проводитися у вихідні дні. Семінари "проводитимуть головна чаклунка та інші лектори". Представник школи зазначив, що, отримавши диплом, випускники зможуть відкривати салони ворожіння.

Тим часом, звістка про відкриття школи чаклунства в Литві серйозно стурбувало місцеве духовенство. Каунаський архієпископ Сігітас Тамкявічюс заявив, що заняття в такій школі здатні завдати серйозної шкоди дітям. "Коли шкоду наноситься силами темряви, з точки зору віри, дитині, а згодом й дорослій людині, шкода може бути нанесена на вічність. Не уявляю, як батьки, будучи в здоровому глузді, можуть відправляти дітей у таку школу", - зазначив священик.

Хто є засновником литовської школи чаклунства і хто фінансує цей проект, не уточнюється.

Нагадаємо, у Саудівській Аравії оголошено про запуск програми з боротьби із магією та чаклунством. Проект розроблений Комісією із заохочення чесноти і попередження пороку.

Представники комісії мають намір створити спеціальні загони, які виявлятимуть випадки чаклунства, а також інформувати про них суспільство.

Читайте також:

Саудівська Аравія оголосила війну магії та чаклунству

У Гамбії за підозрою у чорній магії затримали тисячу людей

Відьми всього світу злетяться на Вальпургієву ніч до Німеччини

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: