У Львові відкрився музей-ресторан сала

У Львові відкрився музей-ресторан сала

У Львові відкрився музей-ресторан сала

У Львові відкрили перший у світі сучасний арт-об'єкт - музей-ресторан сала, де можна не тільки задовольнити гастрономічні смаки, а й отримати естетичну насолоду.

У Львові розпочав роботу унікальний музей-ресторан сала. Його відвідувачі можуть вдосталь поласувати національною українською стравою, яку, до того ж, подають у вигляді справжніх кулінарних скульптур.

Сало у ресторані скрізь. На стінах - картини відомих митців, усі про сало. Крісло із сала, свічки із сала і навіть колекція одягу, присвячена цьому продуктові. Також є пам'ятник салу з італійського сального мармуру, він є такою собі імпровізованою сценою, де виступатимуть музиканти.

Задум музею-ресторану належить відомому львівському художнику і скульпторові Мирославу Дедишин. Деякі їстівні скульптури роблять за допомогою спеціальних форм, інші вирізають вручну. Із уже готовими фігурами для відвідувачів готують страви.

Асортимент їстівних скульптур із сала дуже широкий. "Губи Монро", "Ніс Гоголя", "Груди Венери", "Вухо Ван Гога" , "Руки Че Гевари". Також можна замовити суші-сало, а на десерт сало в шоколаді.

Зразки скульптур з сала поміщені в спеціальний скляний холодильник, і будь-який з відвідувачів може замовити собі їх копію. А для вибагливих та vip клієнтів тут обіцяють робити скульптури їх самих.

Читайте також:

У Львові з сала зліпили груди Венери, вуста Мерилін Монро і руки Че Гевари

У Москві рекламують "Американське сало"

Кабмін видаватиме ліцензії на імпорт сала

Україна відмовилася від російського сала

Музей-ресторан сала відкрився у Львові

Музей-ресторан сала відкрився у Львові

Повʼязані теми:

Наступна публікація