У Мілані із трамвая зробили сауну

Ця інноваційна конструкція покликана показати, що не всі види транспорту повинні розчаровувати пасажирів.

У центрі Мілана встановили незвичайну сауну - парилка обладнана всередині старого трамвая, який відремонтували і привели в порядок місцеві дизайнери. Примітно, що сауна-трамвай навіть стоїть на фрагменті вже не діючих шляхів.

За словами авторів ідеї, вони вирішили обладнати сауну в трамваї, щоб довести мешканцям міста і туристам, що знаходження в громадському транспорті не завжди має бути пов'язане зі стресом.

"Ця інноваційна конструкція покликана показати, що не всі види транспорту повинні розчаровувати пасажирів. У деяких транспортних засобах можна і відпочити", - цитує газета Metro представника дизайнерського бюро, що займався сауною.

Як скоро сауну зможуть відвідати жителі Мілана і туристи, поки не повідомляється. Також не зазначено, в яку суму обійдеться відвідування трамвая-парилки. Тим не менш, як очікують дизайнери, люди виявлять велику цікавість до цього винаходу.

У Мілані дуже розвинена система трамвайних шляхів, яка є однією з найбільших у Західній Європі - її довжина становить понад 160 кілометрів.

Читайте також:

"Швидку", на якій везли тіло Кеннеді, продали на аукціоні за 120 тисяч доларів

У Великобританії вирішили підігріти басейн теплом крематорію

Американських школярів вчать правильно викрадати автомобілі

Повʼязані теми:

Наступна публікація