У Росії заборонили сексуальну рекламу ковбаси

"З ним легко, і він подобається моїм дітям", - свідчить репліка, приписана 35-річній Каті, розміщена над зображенням зігнутої палиці сервелату.

ковбаса
"З ним легко, і він подобається моїм дітям", - свідчить репліка, приписана 35-річній Каті, розміщена над зображенням зігнутої палиці сервелату.
Виробники ковбаси зіткнулися з проблемами, розміщуючи свою нову рекламу в Санкт-Петербурзі: урядовці визнали неприпустимим асоціювати продукт м'ясокомбінату як фалічний символ.

На макетах, разроблених московським рекламним агентством, ковбаса зображена на помаранчевому тлі з супроводом жіночих реплік. "З ним легко, і він подобається моїм дітям", - свідчить репліка, приписана 35-річній Каті, розміщена над зображенням зігнутої палиці сервелату.

Цільовою аудиторією замовники реклами, Малаховській м'ясокомбінат, бачили "жінок 25+, сімейних (як правило, є діти), достаток середній і вище середнього, працюють повний робочий день, стурбовані якістю продуктів, подобається проводити час зі своєю сім'єю", повідомляє маркетинг-директор компанії.

У листі співробітника комбінату мовиться, що в Санкт-Петербурзі виробнику відмовили в розміщенні реклами, оскільки розробки рекламістів "…суперечать Федеральному закону Про рекламу в п.6 ст.5 - використовування в рекламі непристойних і образливих образів, зокрема, використовування відносно продукту жіночого роду характеристик, що відносяться до продукту чоловічого роду…"

Нагадаємо, з аналогічною проблемою зіткнулися виробники сосисок в Британії: їх радіореклама показалася місцевим урядовцям занадто двозначною, що привело до заборони її трансляції в денний час.

Читайте також:

Священику не сподобалась реклама Red Bull

Шокуюча реклама визнана надто шокуючою

На ТБ вперше покажуть рекламу в прямому ефірі

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: