Чорна кішка вижила після холодильної і газової камер

Чорна кішка вижила після холодильної і газової камер

Кішка Андреа. Кадр з відео / Фото: FOX News

Незвичайний випадок був зафіксований у штаті Юта. Безпритульну кішку вирішили приспати, але дивом після двох спроб евтаназії тварина лишилася живою.

Чорна кішка Андреа вижила після двох спроб евтаназії. Незвичайний випадок був зафіксований у притулку для тварин у місті Вест-Веллі-Сіті, штат Юта (США).

Зараз Андреа відновлюється після події і незабаром їй сподіваються підшукати господаря.

Кішка була знайдена на вулиці працівниками притулку для тварин. Коли її принесли до закладу для бездомних звірів, ніхто з жителів Вест-Веллі-Сіті не заявив на тварину права.

У результаті її було вирішено приспати, як це робиться у всіх випадках відмов від тварин або неможливості знайти їм новий будинок.

Андреа разом з кількома іншими своїми побратимами була відправлена ​​в газову камеру. Однак процедура евтаназії не подіяла на тварину, і співробітник притулку провів її повторно. Переконавшись у тому, що Андреа не дихає, він поклав її тіло в пакет, а потім відправив у холодильну камеру.

Приблизно через 45 хвилин після того, як Андреа була поміщена в холодильник, вона виявила ознаки життя. Працівники притулку почули її нявчання, коли відкрили камеру, щоб прибрати звідти труп приспаного пса.

"Вони (співробітники центру для безпритульних тварин) почули нявкання, перезирнулись, а потім знову почули нявкання, тільки більш гучне. Відкрили пакет і побачили, що там Андреа - перелякана, з виряченими очима, і при цьому живіша за всіх живих", - розповіла співробітниця товариства охорони здоров'я тварин, де зараз тимчасово перебуває Андреа.

Історія кішки викликала інтерес захисників тварин, які тут же виступили проти евтаназії бездомних кішок і собак у газових камерах і назвали цей метод жорстоким. Проте в Американській асоціації ветеринарів евтаназію в газовій камері називають стандартним і схваленим способом умертвіння тварин.

Читайте також:

Цирковий слон на смерть розтоптав дитину у В'єтнамі

В Київському зоопарку тварин вбивають щурячою отрутою

У зоопарку дитинча жирафи згодували леву на очах дітей

Зворушливий порятунок: левиця витягла із прірви своє дитинча

Повʼязані теми:

Наступна публікація