Тігіпко вже бачить себе у партійному кріслі Януковича

Тігіпко вже бачить себе у партійному кріслі Януковича

Сергій Тігіпко та Микола Азаров / Фото: President.gov.ua

Віце-прем'єр визнає, що розчарував тих, хто дивився на нього як на незалежного кандидата.

Віце-прем'єр-міністр, лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко визнає розчарування у ньому певної кількості виборців.

На запитання, чи відчуває він відповідальність перед тими 13% українців, які проголосували за нього на президентських виборах, Тігіпко відповів: "Я, може, і розчарував когось, хто дивився на мене як на незалежного кандидата. Але в першу чергу моя позиція завжди ґрунтувалася на проведенні потрібних країні реформ. Я казав і буду це казати: Україну змінять на краще тільки реформи. Я отримав підтримку виборців, говорячи про реформи. І зараз їх реалізовую. Вони можуть комусь подобатися або ні. Але, на мій погляд, я чесно озвучив свою позицію, бо добре розумію, що потрібно країні".

Тігіпко нагадав, що після реалізації планів об'єднання з Партією регіонів як один із варіантів свого політичного майбутнього бачить себе на посаді одного із заступників голови Партії регіонів.

"Однак партія – це конкуренція. І якщо я генеруватиму та впроваджуватиму у життя свої ефективні ідеї, то не виключаю, що згодом зможу очолити Партію регіонів", – додав він.

Нагадаємо, 16 серпня стало відомо про злиття партії Тігіпка з Партією регіонів. Цю інформацію підтвердив лідер Партії регіонів, прем'єр Микола Азаров.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що переговори про злиття Народної партії (НП), очолюваної спікером Володимиром Литвином, і Партії регіонів (ПР), чиїм почесним лідером є Президент Віктор Янукович, практично завершені.

Читайте також:

Тігіпко сподівається виторгувати за свою партію висунення в президенти

Тігіпко розповів, коли чекати його об’єднання з регіоналами

Азаров і Тігіпко закликали "всі здорові сили суспільства" об’єднуватися

Гриценко про злиття "Сильної України" і ПР: Тігіпко купив квиток на "Титанік"

Партія Тігіпка приєднується до Партії регіонів

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація