У ПР натякнули, що зимовий час ще можна повернути

У ПР натякнули, що зимовий час ще можна повернути

Ярослав Сухий / Фото: УНІАН

За словами нардепа Ярослава Сухого, "це питання остаточно не вирішене". Проте має бути знайдене "конструктивне й компромісне рішення".

Депутат Верховної ради, член фракції Партії регіонів Ярослав Сухий припускає, що найближчим часом парламент може повернутися до розгляду питання про поновлення переходу на зимовий час.

"Судячи з наполягання залу, що я сьогодні відчував, це питання остаточно не вирішене, і ми, напевно, до нього незабаром повернемося. Але тільки через призму пошуку конструктивного й компромісного рішення", - сказав Сухий.

На думку депутата, доцільним було б переведення годинників на зимовий час і відмова від переходу на літній.

Парламентарій вважає, що Рада не підтримала відповідну пропозицію у вівторок через те, що проект постанови було недостатньо допрацьовано.

Нагадаємо, Рада відмовилася визнати такою, що втратила чинність, постанову, якою парламент скасував переведення годинників на зимовий час.

20 вересня Рада, слідом за Росією й Білоруссю, скасувала переведення годинників на зимовий час, прийнявши проект постанови депутата Олега Надоші (фракція Партії регіонів), і в такий спосіб Україна залишилася на літньому часі.

Таке рішення викликало невдоволення влади Західної України, де, як зазначалося, при скасуванні переходу на зимовий час світало б тільки о 10:00.

Читайте також:

Регіонали не дали Раді повернути зимовий час

За скасування зимового часу українці заплатять по 500 грн

Балога піде до суду за зимовим часом

Азаров зізнався, що завжди був противником "нового часу"

У ПР натякнули, що зимовий час ще можна повернути

У ПР натякнули, що зимовий час ще можна повернути

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація