Янукович запевнив, що проти Тимошенко відкрито ще декілька справ

Янукович запевнив, що проти Тимошенко відкрито ще декілька справ

Юлія Тимошенко. Ілюстрація / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Проти екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко є ще кілька справ, деякі з яких ще не були розголошені, оскільки до цих пір продовжується слідство.

Президент Віктор Янукович заявив, що проти екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко є ще кілька справ, які не розголошені, оскільки досі продовжується слідство.

"Справа Тимошенко" виглядає політично вмотивованим і може нашкодити репутації України, заявив минулого місяця Комісар з питань розширення ЄС Штефан Фюле. Є ще кілька справ проти екс-прем'єра, деякі з них ще не були оприлюднені, оскільки до цих пір триває слідство , сказав 17 жовтня Янукович ", - ідеться в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, 6 жовтня Верховна Рада прийняла в першому читанні проект закону від президента Віктора Януковича "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності)".

8 жовтня віце-спікер парламенту Микола Томенко заявив, що фракції опозиції узгодили спільні поправки до законопроекту про декриміналізацію економічних злочинів, ухвалення яких зніме політичні переслідування. Раніше ЗМІ повідомили, що Верховна рада розгляне закон про декриміналізацію 18 жовтня.

Читайте також:

БЮТ хоче невідкладно розглянути в Раді законопроект Януковича

Опозиція прагне декриміналізувати всі статті Тимошенко

У ЄС визнали, що можуть відмовитись від зустрічі з Януковичем

Рада розгляне закон про декриміналізацію 18 жовтня

Повʼязані теми:

Наступна публікація