Японці навчилися створювати точну 3D копію обличчя

Так звані тривимірні фотоформи чи просто 3D-маски виглядають дуже реалістично. Проте виготовлення такої копії обличчя коштує майже 4000 дол.

3D-маски виглядають дуже реалістично / Фото: The Daily Mail
Японська компанія Real-f пропонує будь-якому охочому виготовити абсолютно точну тривимірну копію свого обличчя. Нові маски виглядають дуже реалістично та лякають особливо вразливих.

За виготовлення копії обличчя доведеться заплатити 3 920 тисяч доларів, за "клонування" голови і плечей - 5 875 доларів. Спочатку фахівці знімають точну мірку, а потім виготовляють маску із твердого вінілу.

Такі маски в компанії Real-f називають "тривимірною фотоформою". На виготовлення однієї такої копії йде два тижні. Японські винахідники вважають, що подібні маски мають прийти на зміну звичайним фотографіям.

З їх слів, спочатку людство створило чорно-білі знімки, потім перейшло на кольорові. Логічним, на думку японців, розвитком таких технологій стане перехід від двомірних зображень до тривимірних, тобто до фотоформ від Real-f.

Варто зазначити, що продукція Real-f поки не викликала особливого інтересу в покупців, скоріше навпаки, багато хто вважають ці маски страшними. Інтернет-користувачі кажуть, що такі "обличчя" нагадують їм про трилери на зразок "Мовчання ягнят". Особливо вразливі зізнаються, що навіть не змогли б заснути в одній кімнаті з подібною маскою.

Тим часом розроблена японцями технологія може використовуватися і на шкоду суспільству: якщо можна виготовити абсолютно реалістичну копію будь-якого обличчя, виходить, цією маскою можна скористатися під час вчинення злочинів, пише The Daily Mail.

Читайте також:

Учені спростували міф про "пивний живіт" у чоловіків

Надсвітлову швидкість недавно відкритої частинки пов'язали з GPS

Планета через 20 років: роботи-трудяги і "друк" людських органів

Першими у світі хіміками були печерні люди

Повʼязані теми:

Наступна публікація