Учені спростували міф про "пивний живіт" у чоловіків

Учені спростували міф про "пивний живіт" у чоловіків

Пиво і пузо. Ілюстрація

Японський учений Хіроцугу Уесіма довів, що споживання пива ніяк не впливає на появу у чоловіків середнього віку так званого "пивного живота".

Учений з Японії Хіроцугу Уесіма довів, що споживання пива ніяк не впливає на появу у чоловіків середнього віку так званого "пивного живота".

Результати роботи були представлені на науковій конференції з наркотичної та алкогольної залежності в Нагої.

Протягом чотирьох років (з 2005 по 2008 рік) група під керівництвом Уесіми вивчила дані 1095 чоловіків у віці від 40 до 70 років. З них була відібрана група людей, що вживають тільки пиво (166 осіб). Середній обсяг талії цієї групи становив 85,3 сантиметра. Серед тих, хто вживав інші види алкоголю або взагалі утримувався від спиртного, середній об'єм талії становив 85,5 сантиметрів, тобто на 2 міліметри більше, ніж у любителів пива.

Вчені відзначили тенденцію, що до віку 50-60 років у шанувальників пива обсяг живота був більше, ніж у "непивної" групи, але різниця становила менше сантиметра. У віковій групі від 40 до 50 років і старше 70 років у любителів пива, навпаки, живіт виявився меншим на 0,3 - 1,8 сантиметра.

Професор зробив висновок, що "пивний живіт" не залежить безпосередньо від споживання пива, а пов'язаний виключно з малорухливим способом життя і неправильним харчуванням.

Читайте також:

Українці "підсіли" на імпортне пиво

Українці стали пити більше імпортного пива

Україна міцно засіла у п'ятірці найбільш питущих держав світу

Київрада дозволила продавати пиво в кіосках

В Україні можуть заборонити рекламу пива

Повʼязані теми:

Наступна публікація