На Рівненщині під храмом знайшли останки 30 осіб

На Рівненщині під храмом знайшли останки 30 осіб

Ілюстрація

Серед кістяків були й дитячі. Співробітники Музею історії Національного університету "Острозька академія" припускають, що це поховання, можливо, XVII століття.

Останки близько 30 осіб були виявлені 12 жовтня під підлогою Свято-Воскресенського храму в райцентрі Острог Рівненської області. Про це повідомив помічника начальника Острозького міськрайонного відділу управління МВС у Рівненській області Вікторії Антонової.

У храмі ремонтували підлогу, і він зненацька провалився. У підземеллі було виявлено стародавній склеп.

Настоятель храму отець Віктор повідомив про те, що сталося, у чергову частину Острозького міськрайвідділу міліції. На місце виїхала слідчо-оперативна група.

У ящику, що був знайдений у склепі, співробітники міліції нарахували понад 30 людських кістяків, серед них були й дитячі.

Співробітники Музею історії Національного університету "Острозька академія" припускають, що це поховання, можливо, XVII століття.

Ймовірно, тіла цих людей були перепоховані понад 100 років тому, а пізніше на склепі побудували храм.

Знайдені кістяки залишили в храмі, більш детально їх будуть вивчати історики.

У січні науковий співробітник державного історико-культурного заповідника Дубна (Рівненська область) виявив у підвальному приміщенні Дубнівського онкологічного диспансеру людські кістки, у тому числі 30 черепів. За висновком експертів, останки належать людям, похованим понад 40 років тому.

Співробітники міліції припускають, що виявлені останки могли належати ченцям.

Читайте також:

Під час реконструкції стадіону у Дніпрі знайшли кістки 20 тисяч людей

На Черкащині знищили братську могилу і посадили клумбу

Археологи знайшли останки першого в світі гомосексуаліста

Повʼязані теми:

Наступна публікація