Археологи знайшли останки першого в світі гомосексуаліста

Спосіб поховання чоловіка міг вказувати на те, що він був людиною з нетрадиційною сексуальною орієнтацією або трансвеститом.

Вчені знайшли останки стародавнього чоловіка, які можуть належати одному з перших представників нетрадиційної орієнтації.

На такі думки вчених наштовхнув не характерний для чоловіків кам'яного століття спосіб поховання. Розкопки проводилися на території Чехії і датуються віком близько 5 тис. років.

Скелет людини, що жила в кінці кам'яного віку, відноситься до періоду між 2900 і 2500 років до н.е. Фахівці відзначають, що протягом цього періоду представників чоловічої статі традиційно ховали на правому боці головою в бік Заходу, жінки, навпаки - на лівому боці з обличчям, оберненим на схід.

Крім того чоловіків, як правило, ховали зі зброєю і молотками, а також з деякою кількістю їжі і води, необхідних при переході в інший світ. У могилу жінок зазвичай клали намиста, домашніх тварин, мідні сережки, а також різне домашнє начиння.

У цьому випадку чоловік був похований на не властивому йому лівому боці, з оберненим на захід обличчям. Фахівців також насторожує і той факт, що знайдені останки чоловіка супроводжували домашні глечики, але не зброя. Разом з тим археологи не думають, що це могло бути помилкою, враховуючи ту важливість, яка надавалася похованню в той період. Крім того, в ногах скелета були виявлені характерні для жіночих могил овальні глечики.

"З історії та етнології ми знаємо, що люди в цей період ставилися до похоронних обрядів дуже серйозно, так що дуже малоймовірно, що такий спосіб поховання був помилкою. Набагато більш імовірно, що це була людина з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, гомосексуаліст або трансвестит", - зазначають археологи.

Щоправда, учені стверджують, що випадки таких незвичайних поховань вже зустрічалися. Так, за їхніми словами, раніше вже знаходили останки жінки періоду мезоліту, яка була похована, як чоловік.

Читайте також:

На Алясці знайшли останки дитини, яка жила під час Льодовикового періоду

Російський вчений знайшов "останки інопланетян" на місці падіння Тунгуського метеориту

Знайдено скелет вампірки з вовчими зубами і цеглиною в роті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: