Україна міцно засіла у п'ятірці найбільш питущих держав світу

Щороку алкоголь відправляє на той світ 11 тисяч наших співвітчизників.

14_alko
Україна міцно засіла у п'ятірці найбільш питущих держав світу
Тверезо подивитися навколо сімом мільйонам наших громадян - не до снаги. Така кількість алкоголіків забезпечила Україні місце в п'ятірці найбільш питущих держав світу. У міжнародний день тверезості, токсикологи кажуть, ця цифра лише зростатиме. Лави алкоголіків поповнюють підлітки і "білі комірці" - які підсідають на пиво.

Алкоголь щороку на той світ відправляє 11 тисяч українців. Лави алкоголіків нині поповнюю не лише асоціальні типи. Юні українці і "офісний планктон" - ті хто підсідає на пиво і слабоалкоголку, забезпечує Україні місце в п'ятірці найбільш питущих країн світу.

Літр пива середньої міцності дорівнює 125 грамам горілки. Пивний алкоголізм підступніший, ніж горілчаний. Розвивається непомітно, одразу переходить у важку форму.

Вікторія - секретар групи анонімних алкоголіків - сьогодні чекає своїх друзів по нещастю на зібрання. Щодня вони нагадують собі і сусідові - колишніх алкоголіків не буває. Це визнання - перший крок до порятунку. Потім буде ще 11 - які даються лише тим, хто справді наважився покинути чарку. Їм не можна торкатися навіть ліків на спирту. До відновлення можна йти роками, а зірватися - за секунду.

Нагадаємо, у багатьох містах місцеві органи влади обмежували торгівлю алкоголем. Зокрема, в Івано-Франківську, Львові та Ужгороді заборонено продаж алкоголю в нічний час, в Донецьку та Алушті - в радіусі 100 м від дитячих, лікувальних і освітніх установ, в Києві - в кіосках і павільйонах площею менше 40 кв. м. Низка заборон була опротестована органами прокуратури, після чого міськради повторно голосували за їх введення.

Читайте також:

Росія втрачає через алкоголіків 11 мільярдів доларів щороку

Понаднормова робота може призвести до алкоголізму

В Україні скасують усі обмеження на торгівлю алкоголем

Офіційно понад 100 тисяч українців залежні від алкоголю

ВідеоТверезо подивитися навколо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: