Україна міцно засіла у п'ятірці найбільш питущих держав світу

Щороку алкоголь відправляє на той світ 11 тисяч наших співвітчизників.

14_alko
Україна міцно засіла у п'ятірці найбільш питущих держав світу
Тверезо подивитися навколо сімом мільйонам наших громадян - не до снаги. Така кількість алкоголіків забезпечила Україні місце в п'ятірці найбільш питущих держав світу. У міжнародний день тверезості, токсикологи кажуть, ця цифра лише зростатиме. Лави алкоголіків поповнюють підлітки і "білі комірці" - які підсідають на пиво.

Алкоголь щороку на той світ відправляє 11 тисяч українців. Лави алкоголіків нині поповнюю не лише асоціальні типи. Юні українці і "офісний планктон" - ті хто підсідає на пиво і слабоалкоголку, забезпечує Україні місце в п'ятірці найбільш питущих країн світу.

Літр пива середньої міцності дорівнює 125 грамам горілки. Пивний алкоголізм підступніший, ніж горілчаний. Розвивається непомітно, одразу переходить у важку форму.

Вікторія - секретар групи анонімних алкоголіків - сьогодні чекає своїх друзів по нещастю на зібрання. Щодня вони нагадують собі і сусідові - колишніх алкоголіків не буває. Це визнання - перший крок до порятунку. Потім буде ще 11 - які даються лише тим, хто справді наважився покинути чарку. Їм не можна торкатися навіть ліків на спирту. До відновлення можна йти роками, а зірватися - за секунду.

Нагадаємо, у багатьох містах місцеві органи влади обмежували торгівлю алкоголем. Зокрема, в Івано-Франківську, Львові та Ужгороді заборонено продаж алкоголю в нічний час, в Донецьку та Алушті - в радіусі 100 м від дитячих, лікувальних і освітніх установ, в Києві - в кіосках і павільйонах площею менше 40 кв. м. Низка заборон була опротестована органами прокуратури, після чого міськради повторно голосували за їх введення.

Читайте також:

Росія втрачає через алкоголіків 11 мільярдів доларів щороку

Понаднормова робота може призвести до алкоголізму

В Україні скасують усі обмеження на торгівлю алкоголем

Офіційно понад 100 тисяч українців залежні від алкоголю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: