Регіонали не дали Раді повернути зимовий час

Регіонали не дали Раді повернути зимовий час

Ілюстрація / Фото: Сегодня

За проект постанови, внесений Литвином, проголосували всього 216 народних депутатів, зокрема, від Партії регіонів - 1.  

Верховна рада відмовилася ухвалити проект постанови № 9297, яким спікер Володимир Литвин запропонував визнати такою, що втратила чинність, постанову про скасування переведення годинника на зимовий час.

За проект постанови, внесений Литвином, проголосували всього 216 народних депутатів, зокрема, від Партії регіонів - 1, "БЮТ - Батьківщина" - 85, НУ-НС - 57, КПУ - 24, Народна партія - 20, група "Реформи заради майбутнього" - 20, позафракційні - 11.

Виступаючи перед голосуванням, народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов заявив, що вже готується таке рішення, про встановлення в Україні часу, який відірве країну від Росії на 2 години. "Ми за цю постанову голосувати не будемо", - додав парламентарій.

У свою чергу, Литвин заявив, що в постанові є доручення Кабінету міністрів підготувати відповідний законопроект, щоб на законодавчому рівні врегулювати це питання.

Пропозиція винести це питання на повторне голосування підтримали лише 218 депутатів.

Спікер Литвин оголосив півгодинну перерву для консультацій.

Нагадаємо, напередодні у парламенті було зареєстровано 4 законопроекти про перехід на зимовий час як нардепів з влади, так і опозиційних.

20 вересня Рада прийняла постанову "Про зміну порядку обчислення часу на території України". Даною постановою Рада скасувала перехід на "зимовий час".

Ужгородська міська рада Закарпатської області 14 жовтня ухвалила рішення, згідно з яким місто перейде на зимовий час, всупереч рішенню парламенту.

Глава МНС Віктор Балога неодноразово заявляв, що скасування переходу на зимовий час негативно позначиться на українцях, особливо із західних областей (де взимку світанок буде наступати після дев'ятої ранку).

Читайте також:

За скасування зимового часу українці заплатять по 500 грн

Балога піде до суду за зимовим часом

Азаров зізнався, що завжди був противником "нового часу"

У Львові хочуть ввести власний час

Регіонали не дали Раді повернути зимовий час

Регіонали не дали Раді повернути зимовий час

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація