У Львові хочуть ввести власний час

Депутат Львівської облради вважає постанову Верховної ради про скасування переходу на зимовий час абсурдною і нелогічною.

Депутат Львівської облради Олесь Старовойт пропонує внести на розгляд сесії питання про обчислення часу. Про це він заявив у понеділок, 26 вересня, на засіданні президії облради.

За словами Старовойта, постанова Верховної ради про скасування переходу на зимовий час є абсурдною і нелогічною, бо таким чином Україна переходить в азіатське часовий простір, пише "Сегодня".

Тому він пропонує прийняти звернення до Верховної ради щодо скасування цієї постанови. Якщо ж ВР не прийме його до уваги, тоді, за словами депутата, Львівщина повинна перейти "на свій час".

Нагадаємо, 20 вересня Верховна рада скасувала перехід України на зимовий час. Постановою "Про зміну порядку обчислення часу на території України" передбачено установити з 27 березня 2011 року на території України час другого часового поясу з додаванням однієї години.

Також зазначимо, що бютівець Сергій Терьохін 21 вересня зареєстрував у парламенті законопроект "Про застосування тимчасових поясів на географічній території Україні", в якому пропонує повернути перехід на зимовий час.

Читайте також:

Україна назавжди лишиться в літньому часі

Через відмову переводити стрілки може постраждати біржа

Українські вчені довели, що переведення часу не економить світло

Мєдвєдєв остаточно скасував зимовий час в Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: