Дмитро Медведєв отримав посвідчення кандидата в депутати

Дмитро Медведєв отримав посвідчення кандидата в депутати

Дмитро Медведєв / Фото: AFP

Вперше лідер "Єдиної Росії" особисто приїхав до Центрвиборчкому, щоб отримати посвідчення кандидата в депутати.

Зранку перед візитом до Донецька, запланованим на вівторок, президент Росії Дмитро Медведєв приїхав на реєстрацію списку "Єдиної Росії" до Центрвиборчкому РФ.

Глава ЦВК Володимир Чуров вручив членам списку партії посвідчення кандидатів у депутати. Власником посвідчення став і Медведєв, який раніше очолив федеральний список єдиноросів.

Це перший випадок, коли лідер списку "Єдиної Росії" приїхав до Центрвиборчкому на церемонію реєстрації.

"Я приїхав сюди не тільки для того, щоб взяти участь у церемонії як людина, яка очолює федеральний список "Єдиної Росії", але і для того, щоб підкреслити, що виборче законодавство, законодавство про вибори поширюється на всіх, в тому числі і на президента Російської Федерації, на всіх посадових осіб", - сказав Медведєв, виступаючи перед членами ЦВК.

Також посвідчення кандидатів отримали, зокрема, спікер Держдуми Борис Гризлов, режисер Федір Бондарчук та інші. Загалом до списку партії "Єдина Росія" на виборах до Держдуми VI скликання увійшли 597 людей.

"Я впевнений, що вибори до Державної думи пройдуть на найвищому рівні, покажуть інтерес наших громадян до того, щоб наша політична система, і, отже, наше життя було більш сучасним та цікавим", - сказав президент РФ.

Про те, що Дмитро Медведєв одноосібно очолить федеральний список "Єдиної Росії" на виборах до Держдуми, стало відомо під час московського з'їзду партії, що пройшов 24 вересня.

Саме тоді чинний глава держави запропонував чинному прем'єру Володимиру Путіну балотуватися в президенти, а сам заявив про рішення сконцентруватися на партійній діяльності і роботі в уряді.

Читайте також:

Путін запевнив, що його не обов'язково обирати президентом

Пенсіонер з Рівного вирізав дубовий трон для Путіна

Тайванці зняли єхидний мультик про "повернення" Путіна в президенти

Мєдвєдєв вважає вчення Маркса екстремістським

Повʼязані теми:

Наступна публікація