Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тайванці зняли єхидний мультик про "повернення" Путіна в президенти

Тайванська телестудія, щоб пояснити своїм глядачам рішення Путіна знову йти у президенти, зняла критичний мультик, який висміює всіх російських президентів.

Після того як президент Росії Дмитро Мєдвєдєв запропонував прем'єру Володимиру Путіну балотуватися на президентських виборах 2012 року, тайванська (Китай) телестудія вирішила розповісти глядачам все історію російських президентів.

У понеділок телестудія представила невеликий мультфільм, де коротко виклала історію Росії за останнє десятиліття, висміявши всіх її президентів.

Короткий тривимірний ролик демонструє, як, змінивши на головній посаді країни п'яного Бориса Єльцина, який звалився на підлогу з пляшкою в руках, Володимир Путін швидко наводить лад у Росії і домагається зростання добробуту громадян.

Він рішуче розправляється з олігархами і Чечнею. У всьому йому допомагає залізна рука - у мультику у Путіна вона в буквальному сенсі з металу.

Виступаючи по телебаченню, глава держави з переможним виглядом б'є себе кулаками в груди, викликаючи схвалення простої російського родини, яка сидить перед екраном.

Водночас, Путін не дозволяє опозиціонерам у відкриту критикувати його діяльність і вимагати його відставки: демонстранта з плакатом "Путін повинен піти" хапають люди в цивільному.

Коли на президентському посту з'являється постать Дмитра Мєдвєдєва, відразу видно її незграбність - це фактично лялька на шарнірах, яка рухається тільки за вказівками Путіна, який сидить поруч і керує джойстиком.

Всі "досягнення" Мєдвєдєва зводяться до того, що при зустрічі з президентом США Бараком Обамою він порадував останнього, вимовивши ряд слів, які догоджають американській адміністрації: "реформи", "влада закону", "громадянські свободи" і "свобода преси". Ці ж слова він вимовляє і в своєму кабінеті.

Коли на місце Мєдвєдєва знову заступає Путін, перед екраном сидить та ж російська сім'я і дивується.

На думку авторів ролика, за роки при владі Володимир Володимирович вже набрид російському суспільству.

При цьому, соціологічні опитування показують, що Путін набагато популярніший в середовищі виборців, ніж будь-який інший політик. При цьому громадяни засмучені тим, що їм відведена дуже скромна роль у вирішенні долі країни.

Нагадаємо, 24 вересня Мєдвєдєв запропонував Путіну балотуватися на президентських виборах 2012 року.

Читайте також:

Мєдвєдєв запропонував Путіну знову йти у президенти

Мєдвєдєв і Путін ловили рибу на Волзі та пірнали разом

Рейтинги Путіна і Мєдвєдєва у Росії рекордно впали

Шеф-кухар Кремля: Мєдвєдєв - це риба, а Путін - м'ясо

Мєдвєдєв поставив бізнесменів перед вибором - він чи Путін

Залиште свій коментар

Вибір редакції